Росіянина, який незаконно проживав на Ямпільщині, примусово видворять за межі України

Таке рішення ухвалив суд за позовом Ямпільського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Сумській області

В ході засідання було встановлено, що 24 березня було виявлено громадянина Російської Федерації, який ще 10 листопада 2019 року мав примусово покинути Україну, але не виконав відповідного зобов’язання.

Чоловік в’їхав в Україну ще 31 серпня 2019 року і законно мав змогу перебувати в нашій країні 90 днів. Термін перебування іноземця закінчився 10.10.2019 року, але він досі знаходиться в Україні, при цьому зареєстрованим в Україні не значиться, громадянство не набув, посвідкою на постійне проживання та тимчасове проживання не документувався, до підрозділів ДМС України у Сумській області щодо продовження термінів чи з інших питань перебування на території України не звертався, із заявою про отримання статусу біженця чи додаткового захисту іноземця також не звертався.

Раніше на росіянина вже був накладений штраф 1700 гривень, який він досі не сплатив,  та було прийнято рішення про примусове повернення його до країни походження, яке він мав виконати до 10.11.2019 року.

Громадянин Росії у судовому засіданні позов визнав та пояснив, що не мав фінансової можливості виїхати за межі України у встановлені строки. Не зміг виконати рішення про примусове повернення до країни походження, оскільки загубив документи, а для легалізації свого перебування в Україні не мав необхідних коштів.