Виробництво деревинного вугілля в районному центрі викликає багато протиріч серед ямпільчан. Мешканці вимушені скаржитись в різні інстанції, нарікаючи на пасивність місцевих правоохоронних органів. Щоб дізнатись позицію прокуратури в цьому питанні наше видання звернулось до прокурора району Володимира Лавруся.

Володимир Олексійович, рік тому щодо підприємця Миколи Московка суд виніс рішення щодо конфіскації засобів виробництва і готової продукції, чому ж він досі працює?

Дійсно, на підприємця Московка був складений протокол про адміністративне правопорушення, на підставі якого було рішення суду про конфіскацію майна і готової продукції. Постановою Сумського апеляційного суду це рішення було уточнено і передане до виконавчої служби району, проте через деякий час постановою Шосткинського міськрайонного суду цей протокол був скасований.

Більше того на місці виробництва зникли вказані реторти та готова продукція. На даний час, по даному факту відкрито кримінальне провадження, яке веде слідчий Ямпільського РВ УМВС. Мною призначений процесуальний керівник, який наглядає за додержанням закону при проведенні досудового розслідування.

А як реагують правоохоронні органи на підприємця Дідуха, який не має необхідних дозвільних документів, проте здійснює свою господарчу діяльність?

Що стосується Дідуха, то 7 лютого мною ініційовано перевірку додержання законодавства про підприємницьку діяльність цим підприємцем.  У зв’язку з чим Шостинською МПДІ спільно з Державною екологічною інспекцією в Сумській області було здійснено виїзд на місце виробництва, там були виявлені порушення, складено протокол про адміністративне правопорушення. Матеріали передані Державній екологічній інспекції в Сумській області і в найкоротший час будуть спрямовані до суду.

Це єдиний варіант вирішення проблеми?

Ні, ситуацію з Дідухом можна можна вирішити і іншим чином – ініціювавши розірвання договору оренди землі, про що я неодноразово вказував. Я наголошую, що якщо не відбудеться перевірка дотримання Дідухом умов оренди землі, яку він використовує для виробництва деревинного вугілля, будуть здійснені заходи по притягненню винних до відповідальності.

6 thoughts on “Чи довго ще чекати на чисте повітря?

 1. Про аренду земли – полный бред, еще 2 года назад поселковый совет принял решение не разрывать договора, поселковый глава нам пояснила, что арендная плата составляет более 30 тысяч гривен!!! Было бы глупо отказатца от таких денег. Пускай хоть что-то платят, помогают поселку!

 2. Вот такие у нас депутаты дебилы, которые за деньги готовы травить и себя и детей.На лекарства больше денег пойдет. Цыбулькуо пусть выложит списке тех, кто продал ямпольчан за деньги. Мы должны знать “героев” в лицо.

 3. Какая там позиция на лицо коррупция на все 100% .
  Вы не путайте оренду земли с не законным производством .
  Все прекрасно знают кто стоит за Московкой . А Дидуха подомять под ……… дело времени . На земельнам участке кстати росположено недвижимое имущество . Розорвёт поселковый совет
  договор оренды , возростет откат .Интересная развязка получается .

 4. Мы уже просто привыкли жить среди лжи, наглости и беспредела. Это очень печально. Почему из-за горстки негодяев страдают невинные люди? Почему мы считаем это нормальным? Почему мы поверили в то, что от нас ничего не зависит?

 5. Корупция страшнейшая. Уже не один год душат нас эти подонки.Простого смертного уже давно бы посадили. А нам наши власти лет пять рассказывают сказки. Страшно жить в такой стране.

 6. Я не удивлюсь если он сам в теме. По крайней мере весь поселок говорит о том, что силовики никогда их не закроют потому как кормятся от этого предпринимателя.
  На самом деле вопрос простой до безобразия- плставить на выезде из производства двух гаишников и все. Производство незаконное, уголь вывозится незаконный, конфисковать пару машин и производство прекратится.
  Но этого никто делать не будет.
  К чему эта лапша в прессе?

Comments are closed.

error: Content is protected !!