Таким чином лісівники збираються відтворити ліс на всіх лісових ділянках, на яких у минулому році пройшла вирубка

Про це повідомляє  ДП «Свеський лісгосп»

26 гектар виділено під природне поновлення лісу

«Тільки зійшов сніг і весняне сонечко почало дарувати землі перше тепло, в лісництвах ДП «Свеський лісгосп» закипіла робота. Лісівники розпочали весняну лісокультурну кампанію або просто – посадку лісу.

Цієї весни в лісгоспі будуть відтворені ліси на усіх зрубах 2020 року на площі 126 га, з яких 100 га буде посаджено лісові культури та 26 га під природне поновлення лісу, крім того на площі 100 га посадок минулих років буде проведено заходи з доповнення лісових культур.

Читайте також: кожного року в лісгоспі проводиться акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», в рамках якої до посадки лісу залучають школярів.

Підготовка грунту частково була проведена лісництвами ще восени, що дало змогу оперативно, з настанням сприятливих погодних умов, розпочати роботи. Також весною в лісових розсадниках підприємства буде проведено висівання насіння основних лісоутворюючих порід на площі 0,4га для забезпечення відновлення лісів посадковим матеріалом в наступні роки.

Лісівники мають в найкоротші строки посадити та доповнити лісові культури, висіяти насіння в підготовлений грунт, потім всю весну, літо та осінь будуть доглядати за ними: поливати, боротися з бур’янами та хворобами сіянців та ін. Тільки кропітка, важка та відповідальна повсякденна праця лісівників дасть змогу виростити якісний посадковий матеріал для майбутніх лісів», – йдеться у повідомленні.

Свеський лісгосп посадка лісу
Свеський лісгосп посадка лісу
Свеський лісгосп посадка лісу

Нагадаємо, Свеський лісгосп – найбільше лісогосподарське підприємство Ямпільського району, яке має понад 24 тисячі гектар лісу. У структурі підприємство створено 5 лісництв: Свеське, Дружбівське, Прудищанське, Олинське та Чуйківське.

5 thoughts on “Свеський лісгосп планує висадити 126 гектар нового лісу

  1. Ліс новий рости не встигає, вирубують і вивозять нещадно, вже вітри з ног здувать, ще років 80 треба, щоб нові виросли дерева,тому будуть вітри і висихати озера та річки, У нас цих 80 років немає, що залишимо нащадкам. Да по фіг, до кого звертаюсь… Гроші – головне, чи не так, панове?

  2. Так-так-так, считаем вместе. Говорите, за прошлый год вырубили 126 га? Согласно Википедии, это 10% всех лесных насаждений Свесского лесхоза. Значит, в год у нас вырубается десятая часть леса. За 10 лет такими темпами – весь лес. Сколько растёт сосна – надо напоминать или нет?

Comments are closed.