Під час засідання круглого столу щодо стану протиепідемічної ситуації на території Шосткинського району, лікар – інфекціоніст КНП «Ямпільська лікарня» Сергій Донік проінформував, що на території громади провакциновано 133 людини, з них 87 медпрацівники.

Про це інформує Шосткинська районна рада

Для порівняння ситуація по лікарням району:

Директор КНП «Шосткинський міський центр первинної медико – санітарної допомоги» Шосткинської міської ради Олександр Жук зазначив, що зараз триває перший та другий етап вакцинування від COVID-19. Наразі провакциновано 740 чоловік. Вакцинування проводять вакциною CoviShield.

Медичний директор КНП «Глухівська міська лікарня» Володимир Горбасьов зазначив, що на сьогоднішній день ситуація у місті Глухові критична, адже лікарня переповнена хворими. Він зазначив, що із 125 ліжок, які виділені під ковідні місця, зайнято 135, тому наразі лікарня закрита для прийому пацієнтів хворих на COVID-19. «Напруженість та навантаженість на лікарів дуже великі» – додав Володимир Горбасьов.

Заступник головного лікаря з медичної частини, лікар – інфекціоніст КНП «Середино – Будська міська лікарня» Світлана Манушина зазначила, що на даний час стан захворюваності залишається стабільним, за тиждень виявлено 15 хворих. Також заступник головного лікаря зазначила, що почастішали випадки захворюваності серед дітей, наразі хворіє 4 дитини. Вакцинацію проведено 30 особам.

5 thoughts on “На Ямпільщині вакцинували 133 людини, 87 з них – медики

  1. Ну да вакцинировано 87 медиков и один из них помер из-за вакцини, офигеть перспективка вырисовуется.

    1. а не знаете как там со страховкой от Деркача за 2500 перед выборами? Заболевшие, я так понимаю, все страховые выплаты получили?

    2. Да и большинство из вакцинированных ощутили на себе все “прелести” побочных эффектов.Так что не стоит торопиться на тот свет.

  2. А у когось є статистика, скільки людей після вакцинації на той світ відправили?

Comments are closed.