Вибираємо супутниковий ресивер з Т2

Чи можливо мати супутниковий ресивер та Т2 тюнер в одному пристрої? Так, таке можливо з комбо-приймачами. Розглянемо такі варіанти, де супутниковий ресивер з Т2 тюнером не будуть навантажувати наші кишені. У нашому невеликому рейтингу найпопулярніші моделі 2021 року.

Для багатьох телевізор – це хобі і спосіб добре провести вихідний день. Щоб повною мірою насолодитися якістю цифрового телебачення, у нас повинні бути Т2 тюнер для ефірного телебачення, а для більш вимогливих користувачів може знадобитися ресивер для супутникового ТБ. Давайте розглянемо пристрої, які поєднують обидва рішення для прийому DVB-T2 та DVB-S2 сигналів. До п’ятірки найкращих комбо-тюнерів увійшли:

  • Sat-Integral S-1329 HD Combo,
  • World Vision Foros Combo T2/S2,
  • Amiko HD8265+,
  • UCLAN Denys H.265 Pro Combo,
  • uClan Ustym 4K PRO.

Sat-Integral S-1329 HD Combo

Sat-Integral S-1329 HD Combo

Почнемо з недорогого, але дуже функціонального пристрою. Модель S-1329 HD Combo від Sat-Integral має 2 вбудованих тюнера DVB-S2 та DVB-T2. Таке рішення дозволяє приймати цифрове ефірне та супутникове телебачення. За допомогою Sat-Integral S-1329 HD Combo ми можемо приймати безкоштовні супутникові канали, а також платні канали після покупки підписки. Для перегляду платних телеканалів потрібно оплатити абонентську плату на сайтах провайдерів.

У Sat-Integral S-1329 HD Combo є 2 USB роз’єму для підключення зовнішніх носіїв. За допомогою стороннього бездротового USB-адаптера можна організувати підключення до мережі Інтернет та можливість керування ресивером через додаток для смартфона.

Ресивер упакований в традиційний чорний корпус з простим дисплеєм. Ціна на сайті www.agsat.com.ua близько 500 гривень.

World Vision Foros Combo T2/S2

Трохи дешевший, але також цікавий комбо-ресивер – World Vision Foros Combo T2/S2. Модель 2019 року, випущена на хвилі попиту до комбінованих пристроїв. У ресивері можливо активувати доступ на 1 рік до закритих супутникових каналах з пакету НТВ Плюс. Можливості приймача вийде розкрити по максимуму в разі підключення до антени з головками для прийому супутникового сигналу і Т2 антени.

Крім того, тюнер оснащений 2-ма портами USB, що дозволяє проводити запис на зовнішні жорсткі диски або флешку. Все це закрита в стильному корпусі традиційного чорного кольору.

Ціна World Vision Foros Combo T2/S2

Як уже згадувалося раніше, Foros Combo T2/S2 відноситься до класу бюджетних супутникових ресиверів з Т2. Вартість приставки не перевищує 400 гривень.

Amiko HD8265+

Наступним в нашому списку йде модель від угорського виробника Amiko – HD8265 +. Вартість цього комбо-ресивера істотно вище, майже 1250 грн. Пристрій підтримує такі технології, як:

  • MPEG-2,
  • MPEG-4, MPEG-4 AVC/H.264,
  • DVB-S, DVB-S2,
  • DVB-C,
  • DVB-T и DVB-T2.

Відмінною особливістю ресивера є наявність картоприймача і слота під CAM-модулі для платного ТБ. Таке рішення дозволить переглядати канали супутникового провайдера Екстра ТВ. Крім того, обладнання пропонує ті ж функції, що і більш дешеві пристрої, описані вище.

Далі наведемо 2 моделі від популярного бренду uClan. Приставки цього українського виробника відрізняються величезним функціоналом і привабливою ціною.

UCLAN Denys H.265 Pro Combo

Модель Denys H.265 Pro Combo має 2 тюнера для прийому цифрового ефірного і супутникового телебачення. Крім того, тюнер вміє приймати кабельне телебачення в стандарті DVB-C. Роз’єм USB дозволяє відтворювати і зберігати улюблені програми, музику, фільми і фотографії на зовнішньому диску.

UCLAN Denys H.265 Pro Combo

Функція Мультірум дуже практична і дозволяє одночасно дивитися різні канали в 2 кімнатах.

Крім того, у нас є доступ до YouTube, DailyMotion, RSS, Weather, Google Maps і багатьом іншим сервісам. Також є функції small2big і big2small, тобто можливість підключення тюнера до смартфону або планшету.

Ціна UCLAN Denys H.265 Pro Combo – 1700 грн., Але можна знайти на OLX й дешевші пропозиції, правда з урізаною гарантією.

uClan Ustym 4K PRO

Ну і нарешті останній в нашому списку ще один приймач з портфоліо бренду uClan. Тюнер uClan Ustym 4K PRO справжня родзинка всієї лінійки. Пристрій відтворює практично всі найпопулярніші формати, в т.ч. AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG, MP4, JPEG, BMP, MP3, OGG, FLAC і т. Д. Крім того максимально підтримуваний дозвіл на ресивері – 4K UltraHD.

Звичайно ж є можливість запису на зовнішній жорсткий диск або USB-накопичувач. Відсутність універсального картрідера і входу під модулі CI вирішується програмним шляхом.

Даним тюнером можна управляти зі смартфонів або планшетів на базі Android з можливістю потокової передачі зображень. Все упаковано в стильний і сучасний корпус.

Ціна uClan Ustym 4K PRO на день публікації – близько 2700 грн.