Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав директор Музею Трудове братство М.М. Неплюєва Валерій Авдасьов

“Я вже розповідав про нездійснений замисел М.М. Неплюєва і братчиків – воздвигнути у Воздвиженському великий храм. https://www.facebook.com/valery.avdasev/posts/2337707619684365

Днями вдалось віднайти пам’ятну мармурову дошку цього храму. На жаль пошкоджену. Вона лежала на поверхні землі за сотню кроків від мого садочку. Історія її побутування така. У 1957р. на фундаменті незбудованого храму почали будувати Будинок культури. У вівтарній частині храму знайшли цю мистецьки зроблену пам’ятну дошку. Зі слів очевидців, робочі відвезли її до хати тодішнього заступника голови колгоспу Івана А., який використовував плиту для господарських потреб. У дворі колишнього колгоспного начальника і була знайдена ця річ. Щиро дякую своєму доброму сусідові Роману Тетюрі.

Дошка є історичним раритетом. Вона має бути встановлена в публічному місці, як пам’ять про Трудове братство і його благородний замисел”, – пише історик.

3 thoughts on “У селі Воздвиженському знайдено унікальний артефакт

  1. побутових потреб)) вот он истинный представитель советчины))) и не зря совок закрыл братство. Людям, которые ахают за таким прошлым, кроме колбасы ничего не нужно. И то, что сейчас жить плохо, никак того не меняет)

      1. угу) просто людям невдомек, что нельзя оценивать прошедшее по нынешнему) если сейчас плохо, значит раньше было хорошо) логика)

Comments are closed.