Ямковий ремонт дороги С.Буда-Ямпіль-Береза розпочнеться тільки після ремонту доріг міжнародного та державного значення, – Служба автодоріг у Сумській області

Ямпільська селищна рада отримала відповідь на своє звернення до Служби автомобільних доріг у Сумській області, у якому орган місцевого самоврядування просив провести роботи з ліквідації ямковості на дорозі Т-19-15 КПП Середина Буда- Ямпіль-Береза з під’їздом до м. Дружба та проводити габаритно-ваговий контроль на цій дорозі.

На жаль відповідь САД у Сумській області більше схожа на відписку.

Зокрема, у листі вказано, що Служба автомобільних доріг у Сумській області дасть завдання на ліквідацію пошкоджень дорожнього покриття на дорозі територіального значення Т-19-15 КПП Середина Буда- Ямпіль-Береза з під’їздом до м. Дружба лише після завершення робіт на дорогах міжнародного, державного та регіонального значення.

Щодо габаритно-вагового контролю, то в Службі автомобільних доріг у Сумській області переконані, що зважування на майданчику на околиці Ямполя проходить згідно затвердженого графіку.

Текст відповіді дорожників опублікував офіційний сайт Ямпільської селищної ради:

2 thoughts on “Ямковий ремонт дороги С.Буда-Ямпіль-Береза розпочнеться тільки після ремонту доріг міжнародного та державного значення, – Служба автодоріг у Сумській області

  1. так а зважування хоть раз было?: или не было но сейчас идет? а то после того дня его открытия я так понял там никого не было))

  2. А в сторону Свесси будут что то делать, а то я от нашей власти видел только, уборка мусора посадка деревьев.. За все время…В с. Ямполе даже плитку продолжают ложить ямки лотают, а в пгт свесса не х.. Не делается (может кто прочитает с местной нашей власти)

Comments are closed.