Слідче управління ГУНП в Сумській області розслідує справу за фактом розкрадання службовими особами Ямпільського молокозаводу державного майна

Як стало відомо Ямпіль.INFO, 7 грудня минулого року було відкрите кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст. 191 КК України, за фактом вчинення службовими особами ТОВ «Ямпільський молокозавод» розтрати державного майна Ямпільського орендованого заводу.

На даний час на майно цілісного майнового комплексу Ямпільський орендований молокозавод, який розташований за адресою Сумська область, смт. Ямпіль, вул. Бузкова,16, накладено арешт шляхом заборони відчуження.

Рішенням Зарічного районного суду м. Суми від 12 травня, більша частина цього майна передана в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Нагадаємо, одним з претендентів на вищевказане майно є і Ямпільська селищна рада, яка 24 грудня 2020 року ухвалила звернення до Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях з приводу пропозиції щодо передачі у комунальну власність Ямпільської селищної територіальної громади цілісного майнового комплексу «Ямпільський молокозавод».

5 thoughts on “Слідче управління ГУНП в Сумській області розслідує справу за фактом розкрадання службовими особами Ямпільського молокозаводу державного майна

  1. Очень интересный факт целую фару и бригада с шуроповертами небыло видно аж два дня))и авто розовое небыло никакого знакомого)) как всегда испорилось)

    1. Вы о чём,как вас можно понять? Не смотря на грамматические ошибки,суть вашего комментария какая?

      1. Мораль ваша понята не образован сиди молчи ) ЕТО КАК БАСНЯ была .Воруют как хотят а вам плевать ! Или вы сами саучасник ….

Comments are closed.