З 1 червня може бути припинене водопостачання Ямполя через борги за електроенергію

Як стало відомо Ямпіль.INFO, сьогодні планувалось відключення від електропостачання ТОВ «Водолій БС», що призвело б до припинення централізованого водопостачання населеного пункту та освітлення під’їздів багатоквартирних будинків.

В ході перемовин з АТ «Сумиобленерго», була досягнута домовленість, що надавач комунальних послуг погасить борги до кінця травня. Якщо ж цього не відбудеться, то на Ямпіль чекає безпрецедентна житлово-комунальна криза.    

За роз’ясненнями ми звернулись до генерального директора ТОВ «Водолій БС» Віталія Сахошка.

-На жаль, ваша інформація відповідає дійсності, – зазначив Віталій Володимирович. –Дійсно, існує висока вірогідність, що нам доведеться зупинити водопостачання  Ямполя на початку червня. Все через борги підприємства за електроенергію, які сягнули 46 тисяч гривень. Сьогодні ми написали листа до «Сумиобленерго» і домовились про відтермінування відключення до кінця травня. Ми шукатимемо фінансову можливість погасити заборгованість, але перспективи мінімальні.

Керівник підприємства наголошує, що ТОВ «Водолій БС» з початку року працює у збиток через підняття тарифів на електроенергію та зростання мінімальної заробітної плати.

-Наші місячні витрати сягають 450-460 тисяч гривень, а доходи за квітень становили лише 371 тисячу гривень, – зазначає директор ТОВ «Водолій БС».  –Через підняття з 1 квітня тарифів на електроенергію та мінімальної заробітної плати діяльність підприємства стала збитковою. На сьогоднішній день ми маємо 345 тисяч гривень заборгованості по заробітній платі, борг перед «Сумиобленерго», з 60 тисяч податку на додану вартість змогли оплатити лише 38 тисяч і отримаємо штраф.  

Вихід з ситуації в підприємстві бачать у піднятті тарифів на водопостачання та водовідведення. А це вже компетенція виконавчого комітету Ямпільської селищної ради.

-Проблему може вирішити лише підняття тарифів, цим шляхом вже пішли в Шостці, Свесі та інших населених пунктах області. З відповідною ініціативою ми виходили до селищної ради ще в січні, але тоді нас попросили тимчасово відмовитись від цього, обіцяючи компенсувати збитки іншими замовленнями, але, як бачимо, цього не сталося. Вчора я звернувся до селищної ради з пропозицією коригувати тариф, у них є 10 днів на відповідь: або погодити наші розрахунки, або обґрунтовано відмовити. Яку відповідь надасть селищна рада – я не знаю, але можу з впевненістю сказати, якщо 1 червня нам відключать електроенергію, то ми фізично не зможемо забезпечувати селище водою, – попередив Віталій Сахошко.

16 thoughts on “З 1 червня може бути припинене водопостачання Ямполя через борги за електроенергію

 1. Да делайте уже по 100грн куб,вам же все мало,как контейнеры поставить Сахошко не может, а как тарифы так быстро.

 2. оо, пидняття тарыфив) это по-нашему) в нашей стране два вида решения проблем) сокращения (закрытие) и пидняття тарыфив)) слава Богу, у меня нет ни газа ни воды. Не сильно прям удобно, но видал я вас всех, ребят)

 3. Главное чтобы плану развития громады не помешало отключение.

 4. От і настає час виконувати передвиборчі обіцянки ” зниження тарифів на водопостачання і відведення” Ждемс!

 5. В Ямполе и так самые высокие тарифы по Украине. И одна отговорка у Водолея поднять тарифы. А может уменьшить оклады и свои расходы.

 6. Якщо є сумніви в селищній раді щодо правильності тарифа на водопостачання то хай перевірять фактичні витрати. На це у них було півроку. А гадати на кофейній гущі не треба. А те що селище може залишитись без води це можливе. З 1 червня може залишитись без води і селище Привокзальне. Там закінчується термін дії договору. А щодо розміру тарифу. то в Свісі в приватному секторі куб водопостачання коштує 46 грн. А чому ніхто не запитує чому на початку року олія коштувала 40 грн. а зараз 53 грн.

 7. Может пора проверить черную бухгалтерию Водолее и наличие сколько людей там не официально работают и сколько там вообще работает а потом тарифы поднимать или оставить так я за чтобы ево проверили

 8. А зачем собирать такой долг, плати ежемесячно и не будет долга. Пересядьте с машины на рейсовый автобус и съэкономишь на бензине, переведи рабочих бухгалтерии на 0,5 ставки как это делается в других организациях, разгони свой семейный подряд, который окупировал Водолей.А пугать нас не надо, что будем без воды – мы не будем платить за воду и Водолею не будет прибыли. Хорошего ничего ни сделал, а только тарифы каждый год поднимает.

  1. думаю если Ямполь останется без воды, то он будет и без Водолея.

 9. Ей,господарники до господарювались. Оля Губки чё молчишь?

Comments are closed.