Міжнародна юридична фірма CMS проконсультувала Sports Entertainment Acquisition Corp, спеціальну компанію з придбання, щодо її угоди об’єднатись зі Super Group, материнським майданчиком світових онлайн-ігрових корпорацій Betway та Spin. Інформація про це з’явилася в мережі кількома днями раніше.

CMS

Об’єднання дасть Super Group доступ до ринків капіталу та потужну платформу для пришвидшення стратегії глобального зростання. Також дозволить розширити вже наявний ринок в США та Європі. Зокрема, це стосується усіх мережевих азартних закладів. Так, для їхньої популяризації фріспіни за реєстрацію 2021 року надаватимуться у розмірі 50 одиниць для всіх автоматів без винятку.

Об’єднана компанія має намір подати заявку на розміщення своїх акцій на Нью-Йоркській фондовій біржі, а після закриття діятиме під назвою Super Group.

Sports Entertainment Acquisition погодився на злиття на основі оцінки власного капіталу Super Group, який має ліцензію в 23 юрисдикціях по всій Європі, Америці та Африці на суму 4,75 млрд доларів.

Sports Entertainment Acquisition Corp

Трансакція вимагає схвалення акціонерів Sports Entertainment Acquisition та підпорядковується іншим звичним умовам закриття. Очікується, що угода буде виконана у другій половині 2021 року.

Зазначимо, CMS консультувала Sports Entertainment Acquisition щодо регуляторних аспектів азартних ігор контрактів у понад 30 юрисдикціях по всьому світу, крім Північної Америки.

error: Content is protected !!