Американська історикиня Мері Рейбер подарувала музею М.М. Неплюєва свою книгу

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав директор музею Трудове братство М.М. Неплюєва Валерій Авдасьов

«Американська історикиня Мері Рейбер подарувала музею М.М. Неплюєва свою книгу “Служіння милосердя серед російских євангельських християн у 1905-1929 роках”, яка вийшла в США в 2016р. у видавництві Pickwick. Mary Raber, Ministries of Compassion among Russian Evangelicals, 1905-1929. Eugene, Ore. USA: Pickwick – 2016. В цій науковій праці чимало сторінок присвячено Трудовому братству М.М. Неплюєва. Мері Рейбер, досліджуючи тему, у 2012р. здійснила спеціальну подорож до музею М.М. Неплюєва. Вона була одним з тих тим рідкісних відвудувачів, безмежна цікавість і щира вдячність яких, не забуваються.

Треба нагадати, що у ХХ столітті дослідження про М.М. Неплюєва виходили лише на Заході. А найгрунтовніша біографія Неплюєва вийшла в 1997 році в Лозанні. Це книга професора Ліонського університету Режиса Ладу. R.Ladous. Un bonheur russe: La communate slavophile de Nicolas Nepluyev.- Lausanne, «L’Ade d’Homme», 1997», – зазначається у повідомленні.

2 thoughts on “Американська історикиня Мері Рейбер подарувала музею М.М. Неплюєва свою книгу

  1. Нет пророка в своём отечестве… Какие-то американцы пишут книги про нашу историю… Плохо не знать свою историю, чем это заканчивается мы все знаем…

Comments are closed.