На вихідних в Ямполі відбудеться мото-вікенд

Наше селище збере представників мотоспільноти на дводенний захід

“Запрошуємо 5-6 червня відвідати мото-вікенд в місті Ямпіль Сумської області. В програмі відвідування дендропарку, міні зоопарку, проїзд колони, жива музика, відпочинок на березі річки в березовому гаю, польова кухня”, – інформує моторух Wind Riders.

Участь у заході не безкоштовна, водій мотоциклу сплатить 100 гривень, пасажир – 50 гривень. Але харчування на заході буде для них безкоштовним. Крім того, організатори встановили пільги для дітей до 16 років та дівчат за кермом мотоциклу, які зможуть взяти участь безкоштовно.

Як інформує Ямпільський центр культури і дозвілля, частина заходу відбудеться на центральній площі Ямполя. 5 червня о 13:00 там відбудуться велозмагання «Смуга перешкод», foot-квест «Впізнай рідне селище», байкарська зупинка, фоотосесія з байками.

За домовленістю з організаторами захід висвітлюватиметься на сторінках нашого інтернет – видання. Тож, слідкуйте за новинами на Ямпіль.INFO.

В компанії icar-group.ua ви можете орендувати якісний автомобіль для поїздок, як по нашій країні, так і за кородон.

Досить часто ми стикаємося з ситуацією, коли нас терміново необхідний автомобіль, але ми не можемо розраховувати на власний транспортний засіб (він може знаходитись на ремонті, чи використовуватись іншим членом сім’ї). Багато хто у таких ситуація бере таксі, але це не завжди зручно і не підходить людям, які звикли бути мобільними. Ми маємо для вас чудову пропозицію – ви можете скористатися послугою оренди автомобіля.

Для цього радимо вам звернутись до компанії icar-group.ua, де ви знайдете велику кількість автомобілів, які можна орендувати за доступною ціною. Це дуже зручно, як для поїздок по Україні, так і для виїзду за кордон. Ваша співпраця з цією компанією буде приємною і взаємовигідною. Ви переконаєтесь у цьому самі!

1 thought on “На вихідних в Ямполі відбудеться мото-вікенд

  1. Очень благодарен организаторам за проведение данного мероприятия! Желаю успехов вам в этом нужном, почётном и благородном деле!

Comments are closed.