Цими вихідними в Дружбі та Свесі організували свято для дітей

Міжнародний день захисту дітей в Дружбівській та Свеській громадах вирішили відзначати не 1 червня, а у найближчий вихідний.  

Як інформує Відділ освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради, в Свесі веселим і казковим свято зробила вистава “Котячий будинок”, виступи на лижоролерах, а також конкурсно-розважальна програма. Окрасою свята стала яскрава фотозона, де кожен міг сфотографуватись, а ввечері на дітей чекав перегляд мультфільму під відкритим небом.

В Дружбі для малечі було проведено розважальну програму-квест «У пошуках веселки»., – інформує Дружбівський міський палац культури.  Ігри, розваги, батути, танці – все це сприяло хорошому настрою. Всі працівники Палацу культури були перевтілені в різноманітних казкових героїв, а родзинкою заходу став ведмедик Барні – директор Палацу культури, яка власноруч зшила собі костюм. Окремі конкурси проходили за підтримки поліції.

Узнать больше о себе и о своей судьбе вам поможет хиромантия. Не для кого не секрет, что на линиях на наших ладонях зашифрована важнейшая информация о нашей жизни, нашей судьбе и наших любовных отношениях. Научится читать эту информацию крайне важно, ведь это поможет нам сделать правильный выбор в критической ситуации, да и просто позволит узнать о себе больше.  

Научится основам хиромантии вам поможет портал starfate.ru, где собрано множество полезной и интересной информации, которая обязательно пригодится вам.  

1 thought on “Цими вихідними в Дружбі та Свесі організували свято для дітей

  1. Агов, пывныч ньюс!!! Де ви?? Коментуйте, як завжди, в свою сторону.

Comments are closed.