Слідче управління Державної фіскальної служби досі розслідує справу про незаконне виробництво алкогольних напоїв в Ямполі

Як було встановлено досудовим розслідуванням, з 2019 року по 2020 рік в Ямполі було організоване незаконне виготовлення алкогольних напоїв, що становлять загрозу для життя і здоров`я людей.

Незаконно виготовлені алкогольні напої  та сировину для їх виготовлення зберігали у двох гаражних приміщеннях авто кооперативу «Маяк-2018» в смт Ямпіль по вул. Поліській. Ці предмети правоохоронці вилучили 04.08.2020 року під час обшуку. Крім того, їм вдалось встановити особу власника гаражних приміщень.

Пізніше вилучену рідину з запахом спирту направили до Чернігівського відділення  Київського НДІСЕ для проведення судової експертизи. Було встановлено, що ця рідина є водним розчином етилового спирту, що не відповідає вимогам ДСТУ 4256-2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови». Рідина виготовлена не промисловим способом та містить органічні речовини які не характерні для промислових зразків горілок, спиртів.

В рамках розслідування не було встановлено фактів незаконного придбання, зберігання та транспортування цих напоїв. Слідство продовжується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *