Через тендерні процедури ремонт дороги Ямпіль-Свеса розпочнеться не раніше серпня

Цього року буде відремонтовано майже 1,8 кілометрів дороги О191801 на ділянці між Ямполем та Свесою. Ремонтні роботи будуть проводитись на її найскладніших ділянках – по вулиці 75 гвардійської дивізії в смт Ямпіль та вздовж села Орлівка. На це з державного дорожнього фонду було виділено 14 мільйонів 486 тисяч гривень.

Початок робіт на цій дорозі вже традиційно затягується через проведення тендерних процедур. За актуальною інформацією, розпочнуться вони не раніше серпня.

Перший тендер на ремонт середній поточний ремонт дороги О191801 Ямпіль- Свеса-М.Буда-Княжичи ДП «Дороги Сумщини» оголосило ще 26 квітня, його переможець мав бути визначений наприкінці травня. Але тендер так і не відбувся, адже були відхилені пропозиції двох підприємств, що виявили бажання поборотись за замовлення. Мова йде про ТОВ “Торговий дім “Дінастія” (в минулому році проводила ремонт дороги Шостка-Ямпіль) та ПП «Шляховик-Шостка» (у минулому році ремонтувало ділянку між Свесою та Орлівкою).

Як вдалось з’ясувати, тендер не відбувся через технічне порушення, яке допустили обидва учасники (не був накладений кваліфікований електронний підпис).

28 травня ДП «Дороги Сумщини» оголосили повторний тендер, але його результатів чекати щонайменше до 4 серпня. Нагадаємо, в минулому році тендерні процедури на ремонт цієї дороги проходили за схожим сценарієм.

2 thoughts on “Через тендерні процедури ремонт дороги Ямпіль-Свеса розпочнеться не раніше серпня

  1. “28 травня ДП «Дороги Сумщини» оголосили повторний тендер, але його результатів чекати щонайменше до 4 серпня..” а початок робіт чекати до 4 грудня. Не побачимо 1.8 км дороги у 2021 році. Наголошую, що таких роздовбаних доріг вже не залишається, а у нас є. Гордюсь 🙁

Comments are closed.