«Велике будівництво»: ділянка дороги Ямпіль-Свеса, яку у вересні минулого року відремонтували за 9 мільйонів гривень, вже покрита численними «латками»

Дорога Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичи на ділянці 7+705 км  до 9+830 км рясніє різнокольоровими «латками», попри те, що була відремонтована лише 9 місяців тому і на її ремонт держава витратила майже 9,5 мільйонів гривень.

Про те, що зазначена дорога ремонтується з порушеннями технології, місцеві мешканці повідомляли ще у вересні минулого року. Викликало великий подив і те, що підрядник, щоб виграти тендер, зголосився провести роботи на третину дешевше від запланованої вартості (9,4 мільйона замість запланованих 14,9). Тим не менш, роботи були прийняті власником дороги – ДП «Дороги Сумщини».  

Результати такого «ремонту» були добре помітні вже весною, коли у верхньому шарі асфальтного покриття утворились численні пошкодження. Вочевидь підрядник, а роботи у минулому році проводило ПП «Шляховик Шостка», вирішив їх виправити шляхом нанесення «латок».

Місцевих мешканців така робота відверто обурює, люди переконані, що відремонтована таким чином дорога протримається передбачені десять років. Тим більше, що ділянка цієї ж дороги по смт Свеса не витримала і чотирьох років експлуатації.