В Свесі не змогли обрати директора школи №1

29 червня в Свеській селищній раді відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1. Проте, комісія не змогла обрати нового керівника закладу і визнала конкурс таким, що не відбувся.  

Про це інформує офіційний сайт ради

Як інформує сайт https://svesa.online/, на посаду директора школи претендувала одна особа – Ступак Любов Миколаївна. Але за результатами конкурсного випробування претендентка набрала лише 6,5 бала.

Як повідомила голова конкурсної комісії Ніна Терлецька, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти кандидат, який за результатами конкурсного відбору набрав менше 7 балів. Тож, Ступак Любов Миколаївна не може бути визнана переможцем конкурсу.

Конкурсна комісія визнала конкурс таким, що не відбувся та рекомендувала Свеській селищній раді та відділу освіти, культури, молоді та спорту оголосити повторний конкурс, що і було зроблено органом місцевого самоврядування.