В Ямпіль заходить шосткинське підприємство, яке надаватиме окремі комунальні послуги

Відповідне рішення 30 червня ухвалив Виконавчий комітет Ямпільської селищної ради

«З метою безперебійного забезпечення мешканців с. Привокзальне  якісними послугами з централізованого водопостачання та безперебійного забезпечення мешканців вул. 75 Гвардійської дивізії смт Ямпіль якісними послугами з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій було тимчасово до проведення конкурсу визначено МПП «Агротех» виконавцем послуг з централізованого водопостачання в с. Привокзальне та виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій по вул. 75 Гвардійської дивізії смт Ямпіль», – повідомляє офіційний сайт Ямпільської селищної ради.

Таким чином, МПП «Агротех» принаймні до проведення конкурсу надаватиме дві комунальні послуги на території Ямпільської громади:  1) водопостачання в с. Привокзальне; 2) утримання будинків, споруд та прибудинкових територій по вул. 75 Гвардійської дивізії смт Ямпіль.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру, мале приватне підприємство «Агротех» зареєстроване в м. Шостка, його власницею є мешканка цього ж міста Могила Юлія Володимирівна.  

1 thought on “В Ямпіль заходить шосткинське підприємство, яке надаватиме окремі комунальні послуги

  1. Те що є конкуренція добре. Але можна сказати що конкурс уже відбувся, і переможець відомий до проведення конкурсу 7 липня. В статті не висвітлено а який буде тариф на водопостачання. Якщо такий як був то на якій підставі. Де громадські слухання, де розрахунки. Та й законність призначення тимчасового виконавця під великим сумнівом. Те що селищна рада виживає попереднього надавача це теж зрозуміло. А що виграє рада при заміні надавача послуг. питання, тарифи не зменшаться, а от податок з заробітної плати не доотримає біля 400 тис. Це є ціна амбіцій..

Comments are closed.