Шатрищи приймали фестиваль «Народні джерела» (фоторепортаж)

Традиційний фестиваль-конкурс фольклорних колективів та вокальних ансамблів  «Народні джерела» відбувся сьогодні в с. Шатрищи

Цього року фестиваль вперше проводився без статусу районного, тим не менш в ньому взяли участь колективи не тільки з Ямпільської громади, а і сусідніх Дружбівської та Свеської. Загалом за перемогу у трьох номінаціях боролись десять колективів.

Серед фольклорних колективів були представлені «Гарні молодиці» (с. Усок), «Слобожаночка» (с. Чуйківка) та «Оберіг» (с. Воздвиженське). У номінації «малі форми вокалу» були представлені квартет «Зорецвіт» (с. Воздвиженське) та тріо «Світанкові роси» (м. Дружба).

Найбільше представництво на фестивалі конкурсі мали вокальні ансамблі. Зокрема, мова йде про «Калину» (с. Антонівка), «Рідна пісня» (с. Марчихина Буда), «Полісяночка» (с. Білиця), «Мереживо» (с. Чуйківка) та «Цвіт калини» (с. Шатрищи).  

2 thoughts on “Шатрищи приймали фестиваль «Народні джерела» (фоторепортаж)

  1. Бабушку нашли? Гуляки за бюджетные копейки.

    1. По-перше, а чим Ви, шановний, допомогли у пошуках бабусі? По-друге, якщо Ви не звернули увагу, то повідомляю – це була не гулянка, а відкритий фестиваль, де творчі колективи представили свою творчість (власне, це саме те, для чого ці колективи і існують) і, нарешті, де Ви отримали інформацію про витрачені “бюджетні копійки”? А якщо у Вас, вельмишановний небайдужий громадянин, є якісь конструктивні пропозиції, то, будь ласка, пропонуйте, а не пишіть одну гидоту.

Comments are closed.