В Ямполі ремонтують ділянку дороги по вулиці Ботанічна (фоторепортаж)

На відрізку дороги між станцією юних натуралістів та школою №2 з’явиться новий асфальт. Ділянку дороги відремонтують за 385 тисяч 435 гривень, які були виділені з Державного дорожнього фонду розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації.

Відповідно до даних системи Прозоро, роботи виконує ПП «Шляховик Шостка», яке перемогло у тендері інше шосткинське підприємство ТОВ “Торговий дім “Дінастія”. Замовником робіт виступає державне підприємство «Дороги Сумщини».   

Напередодні ПП «Шляховик Шостка» виконувало роботи і на іншій комунальній дорозі Ямполя – ділянці до автостанції Ямпіль по вулиці Спасо-Преображенська. Вартість робіт на ній склала 379 тисяч 245 гривень, які також були виділені обласною владою. Щоправда, ремонт зазначеної дороги викликав неоднозначну реакцію у ямпільчан, частина з яких була обурена тим, що укладання асфальту не було призупинено на час проливного дощу.  

2 thoughts on “В Ямполі ремонтують ділянку дороги по вулиці Ботанічна (фоторепортаж)

  1. В Ямполе есть улицы с более худшим покрытием или вообще без него, которые необходимо привести в порядок – не понимаю зачем именно эту часть улицы ремонтировать ?

Comments are closed.

error: Content is protected !!