Імшана відзначає День села (фоторепортаж)

Сьогодні, 28 серпня, відзначається свято населених пунктів, що увійшли до старостинського округу з центром в селі Імшана. Окрім самої Імшани, це село Ольгине та селище Привокзальне.  

Помітно, що мешканці Імшани завчасно готувалися до свята. Силами ентузіастів був проведений благоустрій центральної частини села, де сьогодні і проходили урочистості. Крім того, були влаштовані виставки, експозиції, презентована добірка історичних фотографій.

Головною родзинкою заходу став святковий концерт, за участю не лише місцевих аматорів сцени, а і артистів Ямпільського центру культури і дозвілля.

Святкова програма триватиме до пізнього вечора. Звичайно, не обійдеться і без традиційної дискотеки.

3 thoughts on “Імшана відзначає День села (фоторепортаж)

  1. Налогоплательщиков не интересует сколько шекеля золотого на все эти шабаши лицемеров пилится? Ухайдохали медицину, самокультуру, образование и пляшем? Танцы на костях, пока еще граждане. Причем не только на себе крест поставили. Если б только на себе то и хрен с вами в сметане. Вы же своих детей и внуков будущее сделали беспросветным. Вы бы так собирались протестовать против хоть той же медреформы или пенсионной.

  2. Згодна за Вашим коментарем, все на що способна i досягла Ямпольська громада, в особi десятка керивникiв, це iздити по селах, вiтати, вiтати i ще раз вiтати. Реальноi роботи i результатiв ноль. Замилювання очей, мол як все у нас Чудово i прекрасно. ((((

    1. Вы знаете, ведь нравственность падает только один лишь раз. Просто падает до бесконечности. Не сейчас это все началось.

Comments are closed.