Неподалік Неплюєвого в лісі заблукали чотири літні жінки, які приїхали збирати гриби

Четверо пенсіонерок з Конотопу вирушили на Ямпільщину по гриби. Проте незнання лісу привело до того, що вони загубилися і не змогли самостійно відшукати дорогу до залізничної станції. На допомогу їм прийшли місцеві поліцейські, які розшукали їх і доставили на вокзал. 

Про це інформує Відділ комунікації поліції Сумської області 

У поліцію зателефонувала 66-річна жителька Конотопу, яка повідомила, що вона заблукала в лісі поблизу села Неплюєве. Місцеві правоохоронці одразу розгорнули пошукову операцію – їздили лісними дорогами поблизу вказаного села з увімкненою сиреною, щоб заблукала жінка змогла вийти до них на звук, при цьому продовжували підтримувати з нею розмову по мобільному телефону.

Вжиті заходи дали свій позитивний результат і вже незабаром загублену жінку було знайдено. Проте вона повідомила, що з нею було ще три подруги. Всі жінки з Конотопу, віком від 81-го до 66-ти років. На щастя всі четверо вийшли на звук сирени до поліцейських. Їх доставили до найближчої залізничної станції, де вони сіли на потяг додому.  

З ними стражі правопорядку провели профілактичні бесіди, а останні, в свою чергу, подякували поліцейським за порятунок. 

_________________________________

Підпишіться на наші пабліки в соціальних мережах і дізнавайтесь новини першими:

FACEBOOK

INSTAGRAM

VIBER

TELEGRAM

_________________________________

1 thought on “Неподалік Неплюєвого в лісі заблукали чотири літні жінки, які приїхали збирати гриби

  1. Бабушки с ума сошли, с Конотопа ехать за грыбамы в Ямполь в возрасте 80 лет. Всему вына бесплатный проезду в электричке)))

Comments are closed.