В Ямполі стічні води продовжують розмивати аварійний міст

Конструкції моста та комунікації, які проходять під ним, перебувають у жахливому стані. Дорожнє покриття не витримує натиску води, яка стікає сюди з всього селища.  

В Ямполі, в місці, де дорога територіального значення Т-19-15 КПП Середина Буда- Ямпіль-Береза перетинає річку Студенок, ще за радянських часів був споруджений бетонний міст. Через відсутність своєчасного капітального ремонту та руйнівну дію стічних вод, споруда перебуває у край аварійному стані.

Численні звернення до Служби автомобільних доріг у Сумській області, на балансі якої перебуває аварійний міст, завершуються лише дрібними роботами з ліквідації пошкоджень дорожнього покриття. Але такі «косметичні» ремонти не дають жодних результатів і на мосту з’являються нові промоїни.

У жахливому стані перебувають комунікації, які проходять під мостом, але ще більше занепокоєння викликають розмиви, які утворились практично з всіх сторін моста. Пішохідні доріжки вже стали небезпечними для пішоходів.

_________________________________

Підпишіться на наші пабліки в соціальних мережах і дізнавайтесь новини першими:

FACEBOOK

INSTAGRAM

VIBER

TELEGRAM

_________________________________

2 thoughts on “В Ямполі стічні води продовжують розмивати аварійний міст

  1. Господарники почему не ремонтируем моост? Ей, проклятие прислуги Деркача сделайте хоть что-то для простого люда, вы тоже пользуетесь этим мостом.

Comments are closed.