Ямпіль. Підсумки тижня: загроза «червоної зони», подорожчання квитків на автобуси та поштові нововведення

Добігає до завершення перший повний тиждень жовтня. На Ямпільщині він ознаменувався цілою низкою важливих новин, але, на жаль, здебільшого вони не були приємними для жителів нашої громади.

Редакція Ямпіль.INFO спробувала проаналізувати найважливіші події тижня, що минає.

Сплеск захворюваності на COVID-19 та вражаючі показники вакцинації

Вже в понеділок Ямпіль, як і вся Сумщина, може перейти з «помаранчевої» до «червоної» зони карантинних обмежень. Про високу імовірність такого сценарію попередив директор Сумського обласного лабораторного центру Володимир Збаразький.Підставою для введення додаткових обмежень стануть загальнообласні показники захворюваності.

Ситуація з COVID-19 в Ямполі також напружена. Як повідомила Ямпіль.INFO¸лікар – інфекціоніст Ганна Камчатна, на території громади зафіксовано 25 активних випадків захворювання. При цьому, швидкому поширенню хвороби сприяють самі хворі, які недотримуються карантинних обмежень і наражають на небезпеку інших мешканців громади. Епідрозслідуванням було встановлено, що захворювання в нашому регіоні розпочалося, з того, що хворі жителі приїхали з місць відпочинку та з лікувально-профілактичних закладів області. Частина хворих заразились під час проїзду електричкою чи автотранспортом.

Попри сплеск захворюваності на COVID-19, в Ямпільській громаді зафіксовано високий показник вакцинації – щеплення від COVID-19 отримав 4 271 мешканець. Це більш ніж в два рази більше, ніж в Свеській громаді і в чотири рази більше, ніж на території Дружбівської.  

Подорожчання автобусних квитків

Першими на підняття цін на автозаправних станціях відреагували підприємці, що здійснюють перевезення пасажирів автобусним транспортом на приміських маршрутах. А з 13 жовтня планується відчутне підвищення вартості і на маршрутах, що з’єднують Ямпіль з обласним центром.  

Посилення поліцейського контролю на дорогах

На дорогах Ямпільської громади розпочали комплекс превентивних заходів під умовною назвою «Безпечні автомобільні дороги», які проводитимуться поліцією до 28 жовтня. Як повідомили в Шосткинському районному управлінні поліції, керівництво відділення поліцейської діяльності №1 (смт Ямпіль) збільшило кількість  екіпажів груп реагування патрульної поліції, які несуть службу з нагляду за дорожнім рухом на найбільш аварійних ділянках доріг. Правоохоронці мають намір приділити особливу увагу виявленню фактів порушень Правил дорожнього руху, які призводять до настання дорожньо-транспортних пригод.

Закриття стаціонарних поштових відділень в селах

З 1 грудня поштові послуги в Ямпільській громаді будуть надаватись за новими правилами. Як попередив директор Сумської філії АТ «Укрпошта» В’ячеслав Маринич, у сільській місцевості частину стаціонарних нерентабельних поштових відділень замінять пересувні BПЗ із мобільними бригадами, до складу яких будуть входити начальник відділення, водій-супроводжувач та листоноша. У селах із більшою завантаженістю пошти додатково працюватимуть листоноші, аби забезпечити місцевих жителів повним та своєчасним сервісом.

А в самому Ямполі 1 грудня запрацює Базовий центр, який, вочевидь, контролюватиме роботу пересувних відділень не лише Ямпільської, а сусідніх Дружбівської та Свеської громад.

Одну з автозаправних станцій Ямполя можуть закрити

Мова йде про АЗС мережі ТОВ «Торговий дім «Сан ойл», яка в Ямполі знаходиться по вулиці 75-ої Гвардійської дивізії. Як повідомили в Управління Держпраці в Сумській області, зараз готується адміністративний позов до Сумського окружного адміністративного суду про вжиття заходів до зазначеного підприємства щодо заборони експлуатації устаткування підвищеної небезпеки та проведення робіт підвищеної небезпеки.    

Як з’ясувалось, інспектори Держпраці виявили 110 порушень під час перевірки цієї мережі автозаправних станцій,  більшість з яких загрожують життю працівників та осіб, які користуються послугами АЗС. 

Освітлення території школи та спорудження «активного парку»

Не залишився тиждень і без позитивних новин – в Ямполі встановили освітлення на центральній алеї, що веде до школи №2. Крім того, в селищі почали встановлювати турніки, які стануть основою «активного парку».

Були і незначні зрушення на дорозі Ямпіль-Свеса, куди підрядне підприємство «Шляховик Шостка» почало завозити будівельну техніку, але самі ремонтні роботи ще так і не розпочались.

3 thoughts on “Ямпіль. Підсумки тижня: загроза «червоної зони», подорожчання квитків на автобуси та поштові нововведення

  1. Катимся в болото… Банка нет, почты нет, автобус дорожает из-за дорогого газа, с началом отопительного сезона в школах, садиках, больницах не понятно… Последняя осень… Чем то начало 90 х напоминает…

  2. Отличные новости. Жизнь налаживается. Сразу бы так.
    Но на этом не нужно останавливаться, достижения нужно наращивать систематически. Осталось ещё немного поднапрячься.

Comments are closed.

error: Content is protected !!