В березні 2013 року Ямпільську районну партійну організацію політичної партії «УДАР Віталія Кличка» очолив Володимир Краснощок. Молодий керівник вже активно приступив до виконання своїх повноважень.

Ви очолили районну організацію в досить складний період. Які пріорітети Ви перед собою ставите?

Мій пріорітет розбудова районного партійнної організації, запрошення в партію авторитетних людей, які поділяють наші погляди, відкриття первинних осередків в кожному населеному пункті району.

Доводиться чути, що партія заборгувала членам комісій та працівникам штабу на минулих виборах?

Нажаль дійсно виникло фінансове питання по заборгованості членам комісій, спостерігачам та працівникам районного штабу. Я вважаю, що це серйозний недолік, проте у спілкуванні з вищим керівництвом я відчуваю, що вони визнають проблему, тож, вона буде вирішуватись.

Що Вам вже вдалось зробити?

Часу було обмаль, проте ми вже встигли навести лад біля приміщення громадської приймальні. Зараз продовжуємо роботу в середині приміщення, найближчим часом плануємо відкриття приймальні, до якої кожен мешканець району зможе звернутись зі своїм питанням.

Мене радує те, що у нас формується молодий дружній колектив націлений на результат, щоб життя пересічного ямпільчанина стало кращим.

* на правах реклами

error: Content is protected !!