Школярі підуть на осінні канікули з 18 жовтня

Відповідну рекомендацію органам місцевого самоврядування ухвалила Сумська обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Осінні канікули у школах рекомендовано запровадити у зв’язку із високим рівнем захворювання учнів та педагогічних працівників.

Під час апаратної наради в облдержадміністрації директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова повідомила, що в області хворіє 301 здобувач освіти, 161 клас через коронавірус перебуває на дистанційній формі.

Крім того, серед доручень обласної комісії ТЕБ та НС органам державної влади та рекомендацій органам місцевого самоврядування було збільшити проведення кількості тестувань проти COVID-19, в тому числі й швидкими тестами.

6 thoughts on “Школярі підуть на осінні канікули з 18 жовтня

    1. Правильно подумал. Как же не будут болеть учасники учебного процесса, если в классах холодина собачья. Обогреватели конечно включены на мимимум, а можно натопить огромный настывший класс? После каникул введут дистанционку, так до весны и дотянут…

  1. Здобулы. Теперь скачите повыше и пойте гимна погромче. Это вам начинает прилетать за вашу твердолобость.

  2. Какие у нетронутого всегда глубокомысленные,сверхполезные,мягколобые рекомендации! Пишите побольше и по любому поводу.Неугомонный,всезнающий,суперпереживающий вы наш!

Comments are closed.