В селищній раді обговорюють перенесення початку опалювального сезону в школах Ямполя

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради

«20 жовтня 2021 року заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Оксаною Скварцовою та начальником відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської селищної ради Олегом Проценком проведено нараду з керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти громади, на якій обговорено питання стану вакцинації працівників закладів освіти, впровадження системи НАССР, організації харчування учнів у 2022 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від  24 березня 2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та перенесення початку опалювального сезону в Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 та Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2», – зазначається у повідомленні.

2 thoughts on “В селищній раді обговорюють перенесення початку опалювального сезону в школах Ямполя

  1. Сидят в куртках и шапках и обсуждают, можно уже погреться немного или ещё прикрутить. Даже не знаю, какой смайлик ставить

  2. А ещё можно выписать протокол, за то что без масок, хоть и с прививками. А то у нас только магазинам замечания делают, а сами…Смотри, и соберут на штрафах детям на отопление.

Comments are closed.

Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com