Поліцейські Шостки та Ямполя оперативно розшукали та повернули додому двох безвісти зниклих, один з яких малолітній

Не попередивши рідних, жителька Ямполя, разом з малолітнім сином знайомих, поїхала в Шостку до приятеля. Схвильовані родичі дівчини та хлопця, вважаючи їх безвісти зниклими, звернулися за допомогою до поліцейських. Правоохоронці розшукали їх за лічені години повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Повідомлення про зникнення 18-річної дівчини та 10–річного хлопчика в поліцію надійшло по обіді. Їх рідні розповіли – напередодні ввечері останні разом пішли з дому і назад не повернулися. Батьки хлопця і дівчина намагалися самостійно розшукали своїх дітей, проте спроби були невдалі невдало.

В пошуках безвісти зниклих поліцейські в Ямполі  та Шостці відпрацьовували місця скупчення молоді, спортмайданчики, вокзали, їх родичів і знайомих.

Вже за кілька годин такі злагоджені дії правоохоронців дали свій позитивний результат.

З’ясувалося, що дівчина та хлопчик образилися на своїх батьків, які між собою товаришують, і поїхали у Шостку до приятеля дівчини. Там вони провели ніч, а надвечір наступного дня збиралися повертатися додому. Саме на вулиці їх і помітили співробітники поліції.

Правоохоронці провели з ними виховні бесіди щодо можливих наслідків такого вчинку. А хлопець та дівчина пообіцяли більше такого не робити.