П’ять багатоквартирних будинків Ямполя відмовились від послуг МПП «Агротех» і переходять на обслуговування ТОВ «Водолій БС» (відео, інфографіка)

Відповідне рішення ухвалили співвласники будинків №49 по вулиці Незалежна, №6 по вулиці Соборна, №33 по вулиці Спасо-Преображенська, №11 по вулиці Ботанічна та №8 по вулиці Заводська.  

За нашою інформацією, ще у чотирьох багатоквартирних будинках Ямполя зараз проводяться збори власників будинків і найближчим часом ініціативні групи повідомлять МПП «Агротех» та Ямпільську селищну раду про зміну управителя будинку.

Нагадаємо, за рішенням виконавчого комітету Ямпільської селищної ради, з 1 вересня весь житловий фонд громади перейшов на обслуговування шосткинського підприємства «Агротех». Бажання мешканців ряду будинків обслуговуватись у ТОВ «Водолій БС» нова селищна влада не врахувала, повернувши людям подані документи. Проте, тепер власники будинків мають право вільно змінювати надавача послуг, чим і скористались жителі вищевказаних будинків.

Люди запевняють, що процедура зміни утримувача багатоквартирного будинку дуже проста. Все, що потрібно – це взяти бланки в організації, до якої будинок має намір перейти на обслуговування, і провести збори мешканців. Якщо власники 75% житлової площі погоджуються зі зміною підприємства, що надає послуги з утримання будинку, рішення вважається таким, що прийняте. Людям залишається лише сповістити про це МПП «Агротех» і Ямпільську селищну раду.

Щоправда, законодавством встановлено, що такий перехід відбувається через 2 місяці з дати подання документів. Тож перші п’ять будинків  Ямполя повернуться на обслуговування ТОВ «Водолій БС» лише у новорічну ніч.

Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com