16 листопада в Ямполі проводитимуть планові відключення електроенергії, жителям Паліївки світло відключатимуть протягом трьох днів

Ямпільське інформаційне агентство продовжує знайомити своїх читачів з графіком планових відключень електроенергії АТ «Сумиобленерго» на території Ямполя та Ямпільської селищної ради

До вашої уваги графік відключень з 15 по 21 листопада.

15 листопада

8:00-16:30

с-ще Неплюєве вулиця Кремлянська 1,16,17,18,8,9     

с. Прудище вулиця Комарова 1,10,12,13А,14,15,15А,15Б,16,17,18,19,20А,21,22,23,24,24А,26,27,28,29,3,30,34,34А,36А,4,40,42,42А,44,5,6,7,8,9; вулиця Озерна 1,2,3,4,6,903D; вулиця Партизанська 1,10,11,14,15,16,17А,19,1Д,20,21,22,24,26,28,2А,30,32,38,4,5,6,7,7Б,8А,9

с. Ростов вулиця Джерельна1,10,13,14,16,17,18,19,1А,2,20,23,24,26,27,28,29,3,30,31,32,33,4,6,7,8,9;
вулиця Соснова 1,10,11,13,14,15,17,19,2,3А,4,4А,5,5А,6,7,9

с. Феофілівка вулиця Феофілівка 11,13,14,15,4,5,6,7,8,9

8:00-17:00

Імшана: вулиця Гагаріна 1,11,13,15,16,3,5,7,9;
вулиця Невського 15,16А,17,19,2,21,22,25,27,29,3,31,33,4,41,43,47,49,5,50,51,51А,53,55,57,59,61,61А,65,69,71,8,9;
вулиця Суворова 1,10,14,17,18,19,19А,20,23,24,29,3,30,31,33,34,36,37,37А,38,39,42,43,44,45,47,49,5,51,53,57,6,6А,8,

16 листопада

8:00 – 17:00

Білиця: вулиця Зарічна 1Д,25,27,29,33,35,36,37,38,40,42,43,44,48,51,52,56,58,62,68,72,80,88,90,92,94;
вулиця Сусоївка 11,12,13,14,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,30,31,32,33,35,36,37,38,39,4,41,43,6,8

8:00-17:30

Ямпіль: вулиця Бузкова 60,64,66,68,70,71,72,73,75,77,79,81,83,85,87;
вулиця Вишнева 1,10,11,12,12G,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,4,40,41,42,44,5,6,7,8,9;
вулиця Калинова 10,11,12,13,14,15,16,17,18,18А,19,20,21,23,24,25,26,27,28,28А,29,29А,30,31,32,33,34,35,36,37,38,40,42,46,4А,5,6,7,8,9;
вулиця Красняка 1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,1Д,2,20А,22,22А,24,26,28,28А,3,4,5,6,7,8,9;
вулиця Спасо-Преображенська 20,22,22А;
вулиця Шкільна 1,11,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,44,45,46,47,48,49,50,51,52,54,56,57,6,7,8,9;
провулок Шкільний 1

17 листопада

8:00-17:00

Паліївка: вулиця Ковтунівка 1,11,15,16,17,19,2,20,21,22,23,24,25,27,29,31,32,33,34,35,36,38,4,40,42,43,44,46,47,48,49,5,53,54,56,57,6,60,61,62,63,64,65,67,69,7,70,71,72,73,74,75,76,8,84,86,88,8А,92;
вулиця Михалівка 11,12,13,15,19,21,23,27,29,3,31,33,37,39,4,41,43,45,47,5,6,7

18 листопада

8:00-17:00

Паліївка: вулиця Головача 1Д,21,25,27,29,31,34,35,36,37,39,40,41,42,43,46,48,49,50,52,54,56,58,9Д;
вулиця Заболотівка 65,76;
вулиця Ковтунівка 4Д;
вулиця Молодіжна 1,10,11,13,14,15,16,18,2,20,4,5,6,7,8,9;
провулок Центральний 1,3,4,5,6,6Д,7

вулиця 40 років Перемоги 2,6;
вулиця Сонячна 10,11,13,15,1Д,2,5,6,7,8,9;
провулок 40 років Перемоги 4;
провулок Заводський 1,2,3,4,5,6,7,8;
провулок Центральний 11,9

вулиця Зарічна 11,12,15,16,18,2,20,22,23,24,26,28,30,31,32,34,35,37,4,41,45,49,5,53,55,57,59,6,61,7,71,75,77,79,83,85,9;
провулок Лісовий 11,12,13,14,16,3,4,5,6,7,8;
провулок Садовий 2,5,6

8:00-16:00  

Привокзальне: вулиця Залізнична 11,13,14,15,17,20,21,22,24,25,26,28,2Д,2К,3,30,32Д,33,36,36А,38,42,44,5,7,9

19 листопада

8:00-17:00

Паліївка: вулиця Головача 1,10,11,12,14,15,16,17,19,2,20,22,26,28,3,32,4,5,6,8,9;
вулиця Заозерна 1,2,3,4,7;
вулиця Зарічна 103,105,107,111,36,38,40,46,48,50,52,54,56,58,62,64,66,68,70,89,91,95,97;
провулок Дачний 10,11,14,15,15А,17,2,21,4,6,7,8,9

вулиця Заболотівка 10,100Д,12,16,17,18,19,2,22,23,26,27,28,29,3,30,31,31А,32,33,35,36,37,38,4,40,41,42,43,44,46,47,49,5,51,52,53,54,55,56,57,6,60,61,62,64,66,68,70,72;
вулиця Михалівка 1,2,25