Ямпільський базовий центр «Укрпошти» отримав сім нових поштових автомобілів (відео)

Автотранспорт призначений для роботи пересувних поштових відділень, які вже з 1 грудня обслуговуватимуть замінять звичні нам відділення пошти.

Директор обласного філіалу АТ «Укрпошта» В’ячеслав Маринич не приховує, що поштова реформа проводиться для економії коштів, які зараз Укрпошта витрачає на малі села. Але переконує, що жителі сіл від цього також виграють, адже тепер поштарі приїжджатимуть чітко за графіком, а відправлена посилка вже за добу доставлятиметься до Києва.

Детальніше дивіться у відео-сюжеті Ямпільського інформаційного агентства.  

6 thoughts on “Ямпільський базовий центр «Укрпошти» отримав сім нових поштових автомобілів (відео)

 1. Да уж. Все выиграют, особенно в части доставки посылок. Жду посылку с Одессы, отправлено в субботу, со вторника находится в Киеве и ” зависла”.И это хваленая доставка Экспресс. Так что жителям сёл будет быстрее ездить забирать самим хоть в Конотоп. И в чем селянам будет прок, если почта будет работать 1 раз в неделю?

  1. юзайте новую почту и шугайтесь всего государственного как огня, не платите налоги, пока не научатся вести себя нормально и прекратят воровать)

   1. Да ну на х..,Один раз в неделю почта и за Один день посылка до Киева.Це ,,перемога,,!!!Все в восторге!!!Ура!!!(Все на Новую почту)

    1. Судя по политике, проводимой Укрпочтой, они вынуждают людей искать альтернативные доставки ( а у нас это новая почта),видимо рука руку моет, как говорится.

 2. з кожним днем лише покращення ! район закрили покращення , школу закрили покращення , пошту теж покращили … відкритими залишаються лише кладовища , тож ласкаво просимо в кращій світ !

Comments are closed.