В Чуйківці освятили новозбудовану церкву

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха

«Сьогодні мав честь бути присутнім на освяченні новозбудованого храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці УПЦ (МП) в с.Чуйківка на Ямпільщині.
Дерев’яна церква, яка була побудована в селі ще в 1730 році, згоріла навесні 2014 року.

І ось нарешті храм відбудовано, але залишається ще багато роботи, щодо утеплення фасаду, внутрішніх робіт та благоустрою території.

Чин освячення новозбудованого храму і першу Божественну літургію в ньому звершив архієпископ Конотопський і Глухівський Роман.

Цього святкового дня новозбудований храм був наповнений віруючими. Під час богослужіння до святих Таїнств Покаяння та Євхаристії приступили віруючи, у богослужінні взяли участь священники, миряни, жертводавці, гості із сусідніх сіл.
На прохання настоятеля храму отця Олександра та вірян, подарував храмове Аналоэ для потреб новозбудованого храму в честь Успіння Пресвятої Богородиці.
Після Літургії було відзначено благодійників та будівничих», – зазначається у повідомленні.

12 thoughts on “В Чуйківці освятили новозбудовану церкву

    1. Вера, я с Вами согласен! Раньше у людей была вера (извините за тавтологию) в коммунизм, социализм и светлое будущее, потом это всё кончилось, а нового ничего не дали. В веру тоже сильно не идут, в Европу не берут, так и бродят они и скитаются, не знают куда приткнуться.

  1. Вера в коммунизм у подавляющего большинства была с дулей в кармане. Наше будущее могло быть подобным, как к западу от нашей границы,где люди давно забыли коммунизм как страшный сон.Живут нормальной жизнью и еще на дают нашим зарабатать. Но такие как вы сами нормально не жили и нам не дали.

    1. Дуля – это ваше исконно-посконное. Попробуйте распрямить свои пальцы и сделать что-то полезное, а то так и проживете всю жизнь скрючившись

    2. Это как же мы Вам жить не дали ???? Вера ! Мне просто интересно!!!! Огласите весь список, пожалуйста!!!!
      Что опять Путин?! Кремль ?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *