Про це повідомляє офіційний сайт Ямпільської селищної ради

“На базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю кожного року у жовтні проходить обласний конкурс «Я люблю свій рідний край».

Цього року на конкурс було представлено 141 творчу робіту здобувачів освіти 56 закладів позашкільної, загальної середньої освіти області. У конкурсі брали участь і наші вихованки Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка».

Згідно з Положенням про обласний конкурс на розгляд журі були представлені конкурсні роботи учасників за двома віковими категоріями: І – діти 5-7 років, ІІ – діти 8-10 років, за номінацією «Казки мого дитинства».

Вихованці Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» неодноразово ставали переможцями цього конкурсу. І цей рік не став виключенням. За рішенням журі, перше місце посіла робота Долі Діани (перша вікова категорія), друге місце –  Дятленко Анастасії (друга вікова категорія) – керівник Бабаєва Венера Гарегинівна. Роботи наших вихованок характеризувалися оригінальністю сюжету, яскравістю та виразністю”, – йдеться у повідомленні.

1 thought on “Юні ямпільські художниці стали переможницями обласного конкурсу

Comments are closed.

error: Content is protected !!