Свеський лісгосп за рік побудував 2,2 км лісових доріг

Це найбільший результат серед лісгоспів Сумської області

Про це інформує обласне управління лісового та мисливського господарства

«Про користь доріг і необхідність їх будівництва вже давно не треба нікого переконувати. І лісівники, і відвідувачі лісу відчувають значні переваги тих місць, де прокладені лісові шляхи. Дороги значно спрощують роботу лісівників та дають змогу швидко дістатись до ділянки лісу у випадку виникнення лісової пожежі. Вони в рази полегшують під’їзд транспорту до лісової галівини та значно скорочують відстані між населеними пунктами.

Тому мережа лісових доріг, збудованих держліспами Сумського ОУЛМГ, кожен рік додає до дорожньої лісової карти області нові кілометри.  Цьогоріч найбільше – 2,2 км дороги з твердим покритям та 2,2 км земляного полотна спорудили у Свеському лісгоспі. 2 км дороги та 1 км земляного полотна збудували у Краснопільському лісгоспі. По 1,5 км дорги та земляного полотна додалося у Тростянецькому та Сумському лісгоспах. 1,2 км збудували дороги у Лебединському лісгоспі та по 1 км спорудили глухівські, кролевецькі та шосткинські лісівники», – зазначається у повідомленні.

6 thoughts on “Свеський лісгосп за рік побудував 2,2 км лісових доріг

  1. А разбили лесовозами 22 км асфальта!!!Какие же молодцы.Дайте им грамоту!!!

    1. Думаю Ваши цифры значительно приуменьшены. Дорог угробили много километров.

  2. Ахах😂 сделали грунтовую дорогу, а разбили все дороги в районе. Если бы не ездили перегруженные машины лесом, то дороги служили дольше, а так они разбили все дороги в районе. Уже на новой дороге между Свессой и Орловкой появляются выбоины, они появляются не от легковых автомобилей. В том что перегруженные машины разбивают дороги выновата наша честная полиция.

    1. Наша честная полиция смотрит куда прикажут, а на дорогах видят только дедулей на скутерах или мопедах, а всё остальное у них под “шапкой- невидимкой” мимо проносится.

Comments are closed.