За тиждень на Ямпільщині зареєстровано 13 випадків COVID-19

Про це Ямпіль.INFO повідомила завідувач  Ямпільського  відділення    ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб  МОЗ України»  Ганна Камчатна

За період з 06.01.22р. по 13.01.22р.  зареєстровано 13 хворих на COVID-19 . Із них  по Ямпільській ОТГ 7 осіб та по Дружбівській ОТГ-6. На території Свеської громади захворюваність на COVID-19 не реєструвалась.  Захворюваність на коронавірусну інфекцію, як по області так і по нашому регіону різко зростає.  Уже сьогодні на 13-00 годину 14 січня зареєстровано 9 хворих, в т.ч.  по Ямпільській ОТГ -3, по Дружбівській ОТГ -6. 

Захворюваність  реєструється як серед дітей шкільного віку  так і серед  осіб середнього і похилого віку (83 роки). Повторний випадок захворювання  відмічено  у чоловіка 36-ти років. Крім того,  наголошую , що інкубаційний період  (інтервал з моменту потрапляння збудника  в організм до клінічних проявів хвороби) зменшився до 3-х діб.

При проведенні епідрозслідувань встановлено, що причиною зростання захворюваності є скупчення людей, не дотримання масочного режиму, дезінфекційних заходів.

Звертаю вашу увагу на те, щоб кожен громадянин принципово відносився до себе та оточуючих з питань дотримання правил  профілактики коронавірусної  інфекції.

Бережіть своє здоров’я  та здоров’я оточуючих !