На ремонт першого поверху будівлі Ямпільської селищної ради потрібно 2 мільйона гривень (відео)

Ремонт першого поверху адміністративного приміщення Ямпільської селищної ради обійдеться в 2 мільйона гривень. Селищна влада планує розмістити там Центр надання адміністративних послуг. Щоправда, власних коштів на це немає і фінансування доведеться залучати.

Про те, що планується зробити в будівлі і, хто може профінансувати проект – дивіться в сюжеті Ямпільського інтернет – телебачення.

Проект «Ямпільське інтернет-телебачення» реалізується Ямпільським інформаційним агентством спільно з ГО «Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини» у межах проекту «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми), ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

2 thoughts on “На ремонт першого поверху будівлі Ямпільської селищної ради потрібно 2 мільйона гривень (відео)

  1. Как неудобно получилось. Когда аграрии платежи за 2022 уже внесли, не со всеми людьми за паи расчитались а этими деньгами премии себе на новый год выписали. Берите теперь конячте суки.

  2. Можно пока обойтись и без ремонта. Дыр в Ямполе много. Сначала отремонтируйте Ямполь, а потом уже и админздание.

Comments are closed.

error: Content is protected !!