За опір законним вимогам патруля ямпільчанам загрожує до 5 років позбавлення волі, – Ямпільська селищна рада 

Селищна рада Ямполя звернулась до мешканців через свій офіційний сайт  

Нагадуємо, що на Сумщині запропроваджено з 27 лютого 2022 року з 18:00 до 06:00 комендантську годину шляхом заборони перебування громадян у встановлений період доби на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток, а також руху транспортних засобів. 

Перевірку документів і, відповідно, встановлення правомірності перебування на вулицях та в інших громадських місцях під час комендантської години здійснюють патрулі сформовані Ямпільською селищною радою спільно з органами поліції. 

За відмову від виконання законного розпорядження або вимоги патруля загрожує штраф, громадські чи виправні роботи або адміністративний арешт до 15 діб. 

Якщо порушник вчиняє опір – йому загрожує штраф 17 000 – 34 000 грн або позбавлення волі до 5 років. Крім того, наголошуємо, що передбачена відповідальність за поширювання неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку – карається штрафом або виправними роботами. 

Мародерство – карається позбавленням волі на строк від трьох до десяти років. 

Зберігаємо спокій, витримку, віримо в нашу армію і дбаємо про інформаційну гігієну! 

2 thoughts on “За опір законним вимогам патруля ямпільчанам загрожує до 5 років позбавлення волі, – Ямпільська селищна рада 

  1. В Ямполе и Свееса не принимаются никаких мер по сдерживанию врага. За время войны дня ни одного блокпоста, неконтролируемый дороги. Складывается впечатление что голови громад ждут русских с цветами.
    Примите меры, ведь громады граничат с Россией.
    То что партия Наш край пиарилась, якобы они господарники, то это не так. Вы предатели, твар*

    1. Покажи пример, умник. То что ты чего-то не знаешь, не означает, что этого нет.

Comments are closed.

error: Content is protected !!