Редакторові сайту Pivnich.news Івану Богуці доведеться в суді відповідати за чергову брехню  

Сайт, який адмініструє Іван Богуца, сьогодні вчергове розмістив брехню, звинувативши видання Ямпіль.INFO та депутата селищної ради Олександра Соломко в причетності до організації виїзної торгівлі в смт Ямпіль, яка відбулась 21 березня.  

Заангажований співпрацею з партією “Наш край” статті посилається лише на той факт, що торгівля була анонсована на сайті Ямпіль.INFO. Все інше у цій статті є суцільною брехнею, яка не має жодного  стосунку до правди і є проявом хворої фантазії автора. Іван Богуца використовує лише власні домисли, які не підкріплені правдою.  

Офіційно заявляємо, що напередодні 20 березня близько 20:00 невідомі нам підприємці звернулись до редакції Ямпіль.INFO з проханням розмістити рекламу про організацію виїзної торгівлі в нашому селищі. Так, як в Ямполі існує проблема з відсутністю готівкових коштів, а підприємці обіцяли розрахунок через карту. Ми вирішили опублікувати повідомлення на сайті та в соціальних мережах. Таких рекламних повідомлень щомісяця на сайті з’являється сотні і повну відповідальність за них несе підприємець, який подає оголошення.  

Домисли Івана Богуци про те, що підприємці є “друзями” редактора сайту Ямпіль.INFO, його “однопартійцями по Соціалістичній партії” є наклепом. І редакція порталу прийняла рішення звернутись до суду за захистом честі і ділової репутації. Позов проти Богуци буде подано відразу після завершення воєнного часу.  

Раніше Іван Богуца вже дозволяв собі публікувати домисли про відсутність в селищі редактора сайту Ямпіль.INFO  Олександра Соломко, звинувачуючи його у тому, що він буцімто покинув селище з перших днів війни і не виходить на зв’язок з селищною радою та військкоматом. Хоча, насправді Олександр Соломко акредитований Збройними Силами України і виконує редакційні завдання в прифронтовій зоні. Тоді ми вирішили не реагувати на провокації, тим паче, що розголошення цієї інформації може створити небезпеку для професійної діяльності. 

Увага! Опублікована на сайті Pivnich.news інформація є наклепом!!!  

5 thoughts on “Редакторові сайту Pivnich.news Івану Богуці доведеться в суді відповідати за чергову брехню  

  1. А кто будет отвечать за эту поставку продуктов по очень завышенным ценам в военное время ? Если эта машина доехала значит есть где взять продукцию , почему местная власть не проводит контроль повышения цен ?А местные предприниматели вы думаете вам такие цены на социальные продукты боком не вылезут ?

  2. Підтримую депутата і редактора Інтернет газети Олександра Соломко, а провладного редактора Богуца, засуджую, ще з митниці з його вуст була промова, критичні зауваження, це не проходить. Війна кожного на “вшивость” виявить, в мирний час.

    1. А краще зайнялися б пошуком того,хто зміг би доставили харчі і торгувати за адекватными цінами!

  3. У нас Цени в два раза больше чем в соседней Шостке там и сахар и олия есть и даже Нога газ кое какой дал а у нас даже бензин внычку разобрали! С таким приколом не ждите что местная власть нас поддержует ей пофиг шапку только сменят если что. А народ если себя будет вести кум за кума то и захватывать не нужно будет мы сами себя сажрем .

Comments are closed.