Автобусне сполучення між Ямполем та обласним центром поступово відновлюється (відео)

Щоправда, з чотирьох сумських автобусів, які курсували до війни, зараз діє лише один.

-24 лютого, з початку війни, перестали ми їздити і лише з 9 квітня налагодили сполучення – їздить маршрутка, – розповідає Юрій, водій автобуса Ямпіль-Суми. – Дорога безпечна, так, в Путивлі зірваний міст, але там є нормальний об’їзд – все безпечно. З собою треба мати паспорт. По вартості – 300 гривень коштує проїзд на сьогоднішній день, передачі можна передавати. Будемо працювати…

Попит на даний маршрут достатньо високий, в окремі дні ямпільчанам доводиться навіть записуватись у водія.   

-Користуюсь цим автобусом дуже часто, було складно, коли був відсутній саме цей маршрут, – розповідає Аліна. – Я особисто дуже вдячна і водію, і перевізнику. Все комфортно, безпечно, своєчасно, а головне – надійно.

Поступово в Ямполі відновлюють курсування і приміські автобуси. Для більшості мешканців навколишніх сіл це єдина можливість доїхати до центру громади, де можна придбати продукти та зняти готівку.

-На велосипеді особливо не поїздиш, ви молоді – доїдете, а я до Свеси доїжджаю і вже ні жива, ні мертва, у мене ноги так болять, – розповідає Олена Павлівна, мешканка Орлівки. – -Тільки нещодавно почав ходити автобус Шостка-Свеса, дякую, що хоч кожен день курсує. Погано тільки, що приїхати можна о восьмій, а виїхати тільки в другій годині дня. Добре молодим, а як нам, старим: діду – 78, мені – майже 73?!  

Проект «Ямпільське інтернет-телебачення» реалізується Ямпільським інформаційним агентством спільно з ГО «Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини» у межах проекту «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми), ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

3 thoughts on “Автобусне сполучення між Ямполем та обласним центром поступово відновлюється (відео)

    1. А какие? Были маршруты со Степного, Свессы, С-Буды и Ямполь. Или вы считаете сколько было рейсов в день? А с Дружбы давно не было рейсов.

      1. Со Свессы и Зноб- Новгородского было по 2 рейса в день- это уже 4. Плюс со Степного, Ямполя и Дружбы- итого 7 рейсов в день. А теперь один благодаря дикой орде асвабадителей. Вернули нас в 90 годы, тогда был один рейс Дружба- Сумы.

Comments are closed.