Він подарував Ямполю казкові скульптури в «юннатах». Інтерв’ю з Володимиром Кириченком (відео)

Без його скульптур сьогодні неможливо уявити Ямпільський ботанічний сад. Для більшості ямпільчан «юннати» асоціюються саме з його роботами.

Сьогодні ми поспілкувались зі скульптором Володимиром Кириченком. Детальніше про творчість, нездійснені плани та те, чому зараз майстер залишається без роботи – дивіться в черговому випуску Ямпільського інтернет – телебачення.

Проект «Ямпільське інтернет-телебачення» реалізується Ямпільським інформаційним агентством спільно з ГО «Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини» у межах проекту «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми), ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

1 thought on “Він подарував Ямполю казкові скульптури в «юннатах». Інтерв’ю з Володимиром Кириченком (відео)

  1. Невже наша громада не може знайти 1 одиницю мінімальноі зарплати, щоб ця людина могла і далі прикрашати наш Ямпіль і станцію юннатів. Думаю що для громади це не такі вже великі гроші.

Comments are closed.