В Свесі блискавка влучила в господарські споруди: зайнялась лазня, гараж та сарай

12 травня о 19:50, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння по вул. Щастя в смт Свеса, що на Ямпільщині. Про пожежу повідомив власник, який побачив полум’я з – під покрівлі сараю. На місце події було направлено черговий караул 32 – го державного пожежно – рятувального посту та добровільну пожежну команду ДП «Свеський лісгосп».

Про це інформує Управління ДСНС України в Сумській області

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю та перекриття гаражу на площі до 24 кв. м, покрівлю та перекриття сараю та лазні під одним дахом, розташованих поруч, на площі до 48 кв. м. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташовані три гаражі, житловий будинок, господарчу споруду та літню кухню. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від пожежного гідранта, який був розташований на відстані 200 метрів від осередку горіння.

О 20:35 загоряння локалізували, а о 21:42 – витративши на гасіння майже 9 тонн води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 7 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій і 1 автомобіль та 2 працівники ДП «Свеський лісгосп».

За попередніми висновками фахівців причиною загоряння став удар блискавки.

2 thoughts on “В Свесі блискавка влучила в господарські споруди: зайнялась лазня, гараж та сарай

  1. ВРАНЬЁ!!!!!!ПОЖАР НАЧАЛСЯ В 18:40-50, Большое чем получаса не было не одной пожарной машины,за это время огонь мог дойти до жилого дома,и не возможно было дозвониться.Благодоря не ровнадушным соседям и близким людям которые помогали тушыть пожар водой с речки обыкновеными вёдрами,был частично ликвидирован пожар,а потом уже подоспела наша так ЗВАНАЯ Свеская Пожарная машина у которой каждых 5 минут отказывал бензонасос и машина глохла,а весь экипаж (пожарные)приехали пьяные!!!!ПОЗОР!!!!!

    1. Учитывая ваш уровень знаний и грамотность,не думаю,что вы адекватно оценили обстановку.Поливать грязью экстренные службы вы можете,а назвать себя нет.За свои слова нужно отвечать.

Comments are closed.