Хто з чоловіків призовного віку може виїхати за кордон під час воєнного стану?

26 травня, Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови, що регулює питання виїзду за кордон чоловіків призовного віку на час воєнного стану.

Як повідомлялося раніше, попередньо Кабміном було внесено зміни до Постанови, в якій повідомляється, що до списку чоловіків призовного віку, які мають право виїзду за кордон було додано водіїв. Згідно з документом, дозволений пропуск водіїв, які перевозять медичні вантажі, гуманітарну допомогу для потреб Збройних Сил, інших військових формувань, а також населення України.

Відтепер право виїзду строком на 30 днів мають:

  • спортсмени національних збірних команд з олімпійських, неолімпійських видів спорту;
  • особи, які забезпечують підготовку спортсменів;
  • спортивні судді та інших фахівці, що забезпечують організаційне, медичне супроводження, антидопінговий контроль тощо.

Підтверджуючим документом для виїзду є рішення Міністерства молоді та спорту України щодо включення до складу учасників спортивного заходу.

2 thoughts on “Хто з чоловіків призовного віку може виїхати за кордон під час воєнного стану?

  1. В связи с этими изменениями, надо понимать, что предстоят какие то соревнования и тому подобное.. Вот прям этого для Украины как раз и не хватает. Ведь все соревнования проводятся и организовывают ” бесплатно “, у нас в стране прям не знают, куда бы ещё деньги вложить, когда в стране война. Руководство только и может с протянутой рукой обращаться и к гражданам и к ” загранице” – помогите! А то что каждая копейка должна идти на то, чтобы выжить и выстоять, похоже их не волнует.

    1. Украинские спортсмены привлекут внимание к Украине и её страданиям, и Украина получит из-за рубежа больше денежной помощи, чем потратит денег на спортсменов.

Comments are closed.