🔴 «Ціни високі, а привозять мало»:  ямпільчани не можуть запастись дровами на зиму

Президент Зеленський попереджає про те, що на українців чекає найважча зима за всі роки незалежності. Очевидно, що мова йде про газ, ціна на який стрімко зростає на світових ринках. Але наступної зими буде важко і людям, які опалюються дровами. Принаймні, про це розповідають ямпільчани.

– Обрізки до війни коштували 1000-1500 гривень, – пише один з читачів нашого видання. – Зараз же ціна зросла до 2500 гривень і зверніть увагу на фото, яку кількість обрізок мені завезли, тут в 2-3 рази менше. Тож я не дав розгрузити і відмовився їх забирати.

Чоловік переконаний, що проблема виникла через те, що в селищі працює лише одна пилорама. Підприємець став монополістом і тепер диктує свої умови ямпільчанам. При цьому, мова йде про побічний продукт обробки деревини, фактично, відходи виробництва.

– Що робити людям, які опалюються дровами? Платити майже по 100 доларів за напівпорожній причеп обрізок, чи чекати, що ціни знизяться? А літо вже в розпалі і потрібно думати про холодний період року.

Ми звернулись до директора Свеського лісового господарства з проханням прокоментувати, чи можуть державні лісогосподарські підприємства забезпечити потреби населення Ямпільщини у паливі, але за тривалий час не отримали відповіді.

5 thoughts on “🔴 «Ціни високі, а привозять мало»:  ямпільчани не можуть запастись дровами на зиму

  1. спасибо за хорошую тему, а то чуется мне многим придется выкинуть не одну сотню долларов на несчастные обрезки, проблема реально гуманитарного характера вырисовывается, а у наших барыг как всегда ни стыда ни совести, куда не кинь, только и знают, как отмазываться, что видите ли то дорого и это тяжело, а вы все тут необразованные шариковы, нуну, business as usual это называется, война не война, ухвачу себе да побольше, особенно смешно это про обрезки получается, ведь они так или иначе получаются в процессе производства, никто их намеренно не производит, это мусор и в странах Европы это и есть мусор. Да, конечно, причины есть и на обрезки цены поднять, но не до такой же степени!!

    1. А з якого часу в Ямполі тільки одна пилорама? Автор нічого не путає?

      1. мабуть мається на увазі що багато пилорам не працює и агроліс запрацював не так давно, плюс проблема я так розумію додаткова в обсягах роботи працюючих пилорам, тому проблема с кількістю, а головне з ціною на обрізки залишається, коштують дуже дорого і не так просто їх дістати, часто пропонують інші дрова, досить дорогі, не обрізки, але особливо якщо дім з цегли і великий, дуже великі кошти підуть на такі дрова, які теж подорожчали. Але чому так сильно подорожчали звичайні обрізки питання риторичне. Оскільки це побічний продукт виробництва, відходи. А за їх рахунок в багатьох оселях незаможніх ямпільчан взимку тепло, а в гаманці не пусто.

  2. Беріть сокиру і йдіть у ліс,користуйтесь статтею 13 Конституції України.

  3. Пилорама не одна но они стоят не работают либо работают по минимуму и обрезки что там есть только выписывают для своих работников

Comments are closed.