Поліцейські отримали нові автомобілі

На Сумщині поліцейські отримали службові автомобілі.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Наразі в Україні діє правовий режим воєнного стану. Весь цивілізований світ підтримує нас в протистоянні ворогу і у будь-який спосіб намагається допомогти.

Сьогодні, 17 червня, у Головному управлінні Національної поліції в Сумській області, відбулась передача підрозділам поліції області одинадцяти службових автомобілів від іноземних партнерів.

Зі вступним словом до присутніх звернувся очільник поліції Сумщини Сергій Чиж: «Переконаний, що сучасний автопарк підвищить якість виконання роботи поліцейських. Зокрема, завдяки новим автомобілям ви зможете оперативніше реагувати на виклики, швидше прибувати на місця подій, ефективніше протидіяти злочинності та створювати безпечне середовище на території області. Вдячний іноземним партнерам за можливість вдосконалити матеріально-технічну базу поліції Сумщини».

Службові автомобілі використовуватимуться в центрі забезпечення, роті поліції особливого призначення, слідчому управлінні, відділі криміналістичного забезпечення СУ ГУНП, Сумському та Шосткинському районних управліннях поліції, а також Роменському, Конотопському й Охтирському районних відділах поліції.

По завершенню заходу працівники підрозділів поліції вирушили на нових автомобілях до місць несення служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.