У червні квитанції за газ від ТОВ «Сумигаз Збут» отримають лише абоненти, що мають заборгованість

Квитанції від ТОВ «Сумигаз Збут» у червні отримають лише ті побутові споживачі, які мали заборгованість за газ станом на 30квітня 2022 р.

Про це 21 червня повідомили в прес-службі компанії.

Зазначається, що 1 травня поточного року побутових споживачів ТОВ «Сумигаз Збут» автоматично було переведено на постачання до «постачальника останньої надії» (ПОН), функцію якого виконує ГПК «Нафтогаз України».

У зв’язку з цим ТОВ «Сумигаз Збут» було сформовано та надруковано квитанції лише для тих клієнтів, на чиїх рахунках, станом на 30 квітня поточного року, була наявна заборгованість. Адже угода про обслуговування з попереднім постачальником залишається чинною, поки клієнт повністю не розрахується за спожитий газ.

Нині заборгованість перед ТОВ «Сумигаз Збут» мають 85,8 тис. домоволодінь на суму 145,8 млн грн.

ТОВ «Сумигаз Збут» нагадує, постачальник, перед яким у вас є борг, має право стягнути його у судовому порядку. Щоб уникнути перспектив судових позовів та втрати субсидій, краще вирішувати питання шляхом переговорів.

Новий постачальник повинен проінформувати побутових споживачів про умови постачання, здійснити нарахування та виставити рахунки за спожитий газ у травні. Якщо споживач не отримав інформації, він може звернутися до контакт центру ГПК «Нафтогаз України».

2 thoughts on “У червні квитанції за газ від ТОВ «Сумигаз Збут» отримають лише абоненти, що мають заборгованість

  1. А куди звертатись у випадку переплати Сумигаз Збут? Бо таких абонентів дуже багато, а ніякі телефони Сумигаз збут не працюють.

Comments are closed.

error: Content is protected !!