Віктор Губенко, голова Шосткинської РВА: Пропоную всім депутатам висловити свою позицію стосовно зрадника України Андрія Деркача

Очільник району заявив, що депутат є зрадником України і закликав озвучити претензії до партії «Наш край».

Відповідна заява була зроблена під час сесії районної ради 29 червня, – повідомляє Шостка.ІNFO

На сесію винесли 15 питань. Зокрема – про дострокове припинення повноважень та звільнення за власним бажанням з посади заступника голови Шосткинської районної ради Ірини Шарамко. Вона була обрана від колишньої партії “Опозиційна платформа – за життя”, фракція партії у складі 8 депутатів райради була розпущена.

-Я дуже сподіваюсь, що всім нам вистачить здорового глузду сьогодні не сіяти розбрат, а об’єднатись заради перемоги. Бо ворог сьогодні у нас один, спільний. І тільки разом ми зможемо його подолати. Хочу побажати всім перемоги і мирного неба над головою, – зазначила Ірина Шарамко.

За роботу Ірині Шарамко подякувала голова Шосткинської районної ради Вікторія Сокол. Також склала депутатські повноваження Ірина Чудакова, яка була обрана від партії ОПЗЖ.

Депутат Олег Штогрин вийшов з партії “Наш край” і став позафракційним.

Була піднята тема і щодо партії “Наш край”, і народного депутата, обраної від неї, Андрія Деркача, який за даними СБУ входив до агентурної мережі ГРУ рф.

– Не буду говорити по персоналіям, але фактично люди, які були обрані депутатами від “Опозиційної платформи – За життя” є, дійсно, порядні гарні люди, але так сталося, що керівництво даної партії партії було й на той час ворожим. Не обійшлося також і з депутатом, який був обраний по нашому округу, який є зрадником України, і про це треба говорити публічно. Тому, як депутат, пропоную всім депутатам висловити свою позицію стосовно зрадника України Андрія Деркача. І, звичайно, якщо у вас є претензії стосовно партії “Наш край”, також зробіть певні висновки, – звернувся до народних обранців голова Шосткинської РВА, депутат Шосткинської районної ради Віктор Губенко.

error: Content is protected !!