Після переходу до нового постачальника газу процедура передавання показників не змінилася

Замість приватних регіональних газзбутів паливо в домівки жителів Сумщини почала постачати державна компанія “Нафтогаз України”. Клієнтів до неї перевели автоматично, тож укладати нові угоди самостійно не потрібно. Сплачувати за спожитий газ маємо за новими реквізитами, які відображені в нових платіжках, – повідомляє Суспільне.Суми.

Аліна мешкає у двокімнатній квартирі. Користується газом для приготування їжі. Дівчина спробувала всі варіанти, за допомогою яких можна передавати показники лічильника, нині вподобала чат-бот.

“Раніше я передавала телефоном, а зараз дуже зручно використовувати додаток “7104”, але ось кілька місяців я користуюся чат-ботом у Viber. Ним дуже зручно передавати показання лічильників. У мене там вбито декілька квартир і мені так зручно. Я передаю показання замість батьків та за свою квартиру”, – розповіла сумчанка Аліна.

За словами речниці підприємства АТ “СУМИГАЗ” Анастасії Шимаріної, хоча споживачі змінили постачальника, процедура передавання ними показників газового лічильника не зазнала змін.

Наразі показання лічильників передаються так само – з першого по п’яте число за допомогою сервісів 104.ua і приймає їх акціонерне товариство “СУМИГАЗ”. При передачі показів лічильника необхідно вказати свій особовий рахунок.

“У Сумській області – це особові рахунки, які починаються на 1200 і потім шість цифр вашого особового рахунку. Після того, як дані потрапляють до оператора ГРМ (газорозподільної мережі) – до “СУМИГАЗ”, ці дані передаються на загальноукраїнську платформу газотранспортної системи і вже звідти ваш постачальник газу бере інформацію про об’єм спожитого газу за попередній період”, – розповіла речниця підприємства АТ “СУМИГАЗ” Анастасія Шимаріна.

Передавати показники варто в перші п’ять днів місяця. Це треба робити лише раз на 30 днів.Показники можна передати лиш раз на добу. У випадку, якщо людина передає показники кілька разів, то система вкаже, що показання вже передавали сьогодні. Тобто показання вже зафіксовані й пішли в обробку.

Передати показники можна через особистий кабінет на сайті 104.ua, через мобільний додаток 104.ua та чат-боти “7104 ua” у Viber та Telegram.

error: Content is protected !!