Сучасний ритм життя, постійне подорожчання цін на продукти харчування змушує людей купувати продукти про запас. М’ясні консерви мають досить тривалий термін зберігання, та чудово підходять для приготування різних страв для всієї родини.

Особливості відбору сировини для виготовлення тушонки

Поживна та енергетична цінність тушонки, а також її смакові властивості залежать від відбору м’ясної сировини, а також дотримання стандартів під час приготування продукції. Не допускається для приготування м’ясних консервів:

  • Заморожене м’ясо, оскільки воно під час виготовлення продукту може розваритись, втратити злісність шматочків та перетворитись в кашу. Консерви готуються виключно зі свіжого м’яса.

  • Свинина чи курятина з погано проведеним зачищенням – видаленням бруду, згустків крові чи залишків внутрішніх органів за допомогою ножа та води.

  • М’яса кнурів при виготовленні тушонки зі свинини, через специфічний неприємний запах.

  • Використання сала, яке має жовтий колір або пожовтіло при варці.

Купити тушонку https://agropererobka.com.ua/uk/produkchiya/myasni_konservy_i_kashi/myasni_konservy_i_konservovani_kashi_z_myasom/canned_meat ТМ «Щедрик» можна для споживання усієї родини, оскільки вона виготовляється з відбірного м’яса курки та свинини та має домашній смак.

Вимоги до якості тушонки та тари, в яку вона фасується

Якість м’ясних консервів залежить від дотримання вимог ДСТУ під час їх виготовлення:

  • підготовки та обробки свіжого м’яса. ТМ «Щедрик» використовує спеціальне обладнання, яке шинкує м’ясо невеличкими, рівними шматочками;

  • відмірювання рівних порцій та фасування їх у тару;

  • закручування кришок банок та перевірки їх герметичності;

  • стерилізації тари. Продукція ТМ «Щедрик» стерилізується 100 хвилин за температури 120°C, що гарантує високу якість та тривалий термін придатності консерви;

  • відбору бракованої продукції, відсортовуючи негерметичні або банки з тріщинами або глибокими пом’ятинами;

  • маркування тари та сортування готової продукції.

Варто також пам’ятати, що під час виготовлення тушонки, м’ясо уварюється, тобто для виготовлення 1 кг консерви потрібно 1,4-1,7 свіжого м’яса. А тому ціна тушонки не може бути низькою. Дешеві м’ясні консерви можуть містити рослинні білки, сою, консерванти або підсилювачі смаку.

Де можна купити м’ясні консерви ТМ «Щедрик»?

В інтернет-магазині «Агропереробка» представлена лінійка м’ясної консервації ТМ «Щедрик» – м’ясні консерви та консервовані каші з м’ясом. Окрім цього є й інші продукти, які можна замовити – сир рікота, сиропи, плодово-ягідні пюре, варення, соки.

Купити тушонку курячу та свинячу, а також консервовані каші з м’ясом можна в роздріб або оптом. При оптовому замовленні надається знижка.

error: Content is protected !!