Молодіжним квестом Свеса відзначила Міжнародний день молоді

Про це на своїй сторінці інформує Свеський палац культури

У цьому році вперше в історії України День молоді відзначають в Міжнародний день молоді – 12 серпня.

До цього дня Свеським ЦКП був організований молодіжний квест. В заході взяли участь 5 команд різного віку. Ідея – продемонструвати єдність та внесок молоді в наближення перемоги України через згуртованість, активність та патріотизм.

Учасникам запропонували виконати завдання на 5-ти станціях, кожна з яких знаходилася біля сховищ. Команди боролися за перемогу в таких напрямках як: екологія, спорт, творчість, цивільний захист та військова підготовка. Кожен мав змогу показати себе з сильної сторони та спробувати себе в чомусь новому, навчитися важливим в сьогоденні навичкам.

Команди показали цілеспрямованість, старанність та жагу до перемоги. Кожен отримав приз. Та переможцем стала команда лісгоспу «Лісовий патруль». А команда «Tango Squad» отримала особливий приз від директорів станції цивільного захисту.

Виражаємо особливу подяку тим, хто допоміг створити цей захід, організувавши роботу на станціях – представникам прикордонників, представникам поліції – Шульзі Івану Анатолійовичу та Фараоновій Олені Олександірвні, ВОКМС, отцю Григорію, Дарині Таптуновій.

В цьому році день молоді проходить під хештегом #українськамолодьвражає. Тож сьогодні молодь вражала нас своєю завзятістю та готовністю боротися до кінця. Як і вся Україна.