Повідомлення про випадки шахрайства вражають ямпільчан ледь не щотижня. Виявляється, обережними слід бути не лише з незнайомцями на вулиці, а навіть з відомими і поважними на перший погляд людьми. Адже, в Ямполі окремі зловмисники можуть прикриватись навіть депутатським мандатом та партквитком провідної опозиційної партії.  

Випадок, що нещодавно стався в нашому селищі, просто шокує. Так, днями до нашої редакції зателефонувала схвильована жінка, яка повідомила, що її ошукала відома в Ямполі людина, яка не так давно займалась випуском приватної газети.

– Знаючи, що цей чоловік займається рекламними послугами, я зв’язалась з ним та попросила розмістити дорого вартісну рекламу, – розповідає жінка. – Він погодився, наказав мені перерахувати кошти на його рахунок і запевнив, що надрукує матеріал в найближчому номері своєї газети. Проте, після того як я перерахувала кошти, він перестав відповідати на мої дзвінки.

Яке ж було здивування жінки, коли вона дізналась, що газета, в якій мав з’явитись її матеріал, вже більш ніж півроку не виходить, а її банально ошукали.

Розпач жінки можна зрозуміти, адже покривати шкоду тепер їй доведеться з власної  кишені. Вона ще не вирішила, чи буде звертатись до правоохоронних органів, адже впевнена, що її кривднику вдасться уникнути кримінальної відповідальності. Проте, справа не лише в тому, що такі дії мають в собі ознаки ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», за яке передбачена відповідальність аж до обмеження волі строком до трьох років, а ще і в тому, що на це пішла людина, яка обиралась до районної ради за списком однієї з опозиційних сил.

Важко пов’язуються такі дії і з палкими виступами на засіданнях районного парламенту. Вочевидь, гроші для неї значать більше за моральні принципи та повагу людей. Цікаво, як на такий вчинок відреагує і керівництво опозиційної фракції, до якої входить депутат. Чи можливо його дії не суперечать програмі та принципам партії?!!

11 thoughts on “До шахрайства вдаються навіть депутати?

 1. це Хто ? де відповідь на питання ? не вже містер Т.
  НЕМА ЛЮДИНИ НЕМА СПРАВИ !

  1. Ты что не понимаешь или прикидываешься? Это же Тахтай, который всех поучает! И никто не может привлечь его к ответственности.

 2. Вроде бы все взрослые, образованные люди,но рассуждать и винить в очередной беде или случаи партию-это просто смешно и глупо!Хорошо было при Советах.Одна партия и некого было винить ,а когда все распалось, тогда начали “хаять”.Прекращайте прекрываться партиями.На сегодняшний день это просто оболочка, подобие кокона…

  1. Согласен, возьмём к примеру Косенка из Батькивщины – этот человек позорит партию. У него низкие умственные способности и моральные принцыпы, а образования вобьще нет. как такой человек может возглавлять районную организацию такой серйозной партии?
   А Ходак из КПУ?!!! Это ж аферист чистой воды. Каждый раз на выборах обманывает коммунистов и заберает партийную касу себе.
   Пока у наших партий такое руководство – не будет в Ямполе достойной опозиции!

    1. Если это действительно криминал,то человека надо наказать по закону .А не вспоминать,кто к какой партии причислен.Ведь, если читать закон не между строчек,то там не прописано,что такую партию надо наказать так , а другую по другому закону.

     1. Конечно криминал, за которым должно следовать исключение из партии.А почему молчит Тахтай? Видимо правда.

   1. Голословно болтать может каждый , а ты факты приведи.

 3. Кто его знает, сейчас такое время, что и ложь часто преподносится как правда. Особенно о тех, кто плывет против течения. Хотя всякое может быть, но лучше не спешить с выводами.

Comments are closed.

error: Content is protected !!